Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Nevíte někdo komu patří Ranky.cz? Resp. nějaký kontakt tel. vyjma emailu. Nedávno jsem tam poslal platbu, ale zapomněl jsem na var. symbol. a majitel nějak na email nereaguje - tajemný jak hrad v Karpatech :-D. Tak to vypadá, že jsem o tech pár tisíc asi přišel.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ono mu to emailem trvá tak týden, jinak je to Toshi z WT https://webtrh.cz/members/357-toshi
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez píše:
Ono mu to emailem trvá tak týden, jinak je to Toshi z WT https://webtrh.cz/members/357-toshi


Už to trvá trochu dýl - bez reakce a připsaného kreditu. Na to, že to někomu takhle sype, bych si představoval lepší servis.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Napiš mu přes WT, já pokud jsem jsem něco potřeboval, tak vždy odepsal docela rychle. Zkus to přes WT možná že zareaguje.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
Aké máte predaje cez ranky.cz? ja tam stále dávam stránky a nikde nič

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Luxato píše:
Aké máte predaje cez ranky.cz? ja tam stále dávam stránky a nikde nič


Poslední dobou je to slabší, mám prodáno jen asi tak 5 - 10% všech odkazů. Ale nějaká kačka z toho pořád je ;)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Zdravím. Nevíte někdo komu patří Ranky.cz? Resp. nějaký kontakt tel. vyjma emailu. Nedávno jsem tam poslal platbu, ale zapomněl jsem na var. symbol. a majitel nějak na email nereaguje - tajemný jak hrad v Karpatech :-D. Tak to vypadá, že jsem o tech pár tisíc asi přišel.


Dnes schválil výplatu v Adexpertu, takže by měl být na přijmu, ale zkus to, jak ti radí freez.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Já jsem s Ranky.cz skončil. Vadila mi tam podpora, která ignorovala moje maily.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se