Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím,

Dnes mi na Facebooku vyskočil podporovaný příspěvek, který slibuje elektroniku za super ceny a vede na adresu
Kód: Vybrat vše
http://borpc.cz


Zajímavé je, že na této stránce se opravdu dá koupit stolní počítač (s celkem slušnými parametry) za necelých 1700 Kč. Tak kdo chcete, ihned nakupujte!!! xDD

Ne, samozřejmě sranda, nedoporučuji nakupovat.

Jen tak lehko jsem si projel IČO v živnostenském rejstříku a dle majitele IČA uvedeného na webu se jedná o známou firmu (resp. podvodníka). Doménu má v držení rovněž někdo jiný. Chtěl bych se zeptat, co si o tom myslíte a pokud opravdu tento člověk má na svědomí tolik podvodů, proč s tím nikdo nic nedělá?
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
To nebude podvodný eshop, ceny jsou jen zhruba o 200% levnější a platba je předem na účet. Takže tam žádný znaky podvodu nejsou :)

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Taky mi to tam vyskočilo... Hned jsem to zavřel.
To by nebyl první podvodný e-shop co má reklamu na FB ;)

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Ani poslední. Docela by mě zajímalo, kolik lidí tam nakoupí.

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
V tomhle státě se podporují podvodnící a slušní lidi nemají pomalu co do pusy .

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Musel by nekdo podat zalobu/trestni oznameni a az na zaklade rozsudku soudu by mohlo dojit k odebrani zivnostenskeho opravneni/zakazu cinnosti jednatele atd. Zrejme to jeste nikdo neudelal.

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
28zdenek:
nemáš tak úplně pravdu. Podvodníci se nepodporují, ale je obvyklé, že lidi o své peníze díky podvodníkovi přijdou, ale je zpět nedostanou, nebo dostávají hodně těžce a to i přesto, že je to podvodníkovi uloženo rozsudkem.

manasekp:
TO, respektive rozsudek bohužel přichází až když je pozdě. Navíc je čím dál častější, že se jedná o "bílého koně" a podvodník jako takový je v pohodě a většinou se na něj nepřijde a on "podniká" dál...

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
toto je fyzicka osoba jestli dobre vidim, coz je divne protoze pokud umyslne dela podvody tak zbytecne riskuje. Jako pravnicka osoba by to mel bezpecnejsi.

TO muze podat kdokoliv kdykoliv, rozsudek muze uz potom samozrejme trvat dlouho.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Sídlo firmy je ode mne pár kilometrů. Za 8k PS4, to je super cena. :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Přijít do sídla firmy, dát na ruku 8K a vzít si PS4.
To by asi koukali (tedy pokud vůbec na sídle jsou :) )
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Tam ti otevře maximálně uklizečka :D
jestli to sídlo je vůbec fyzické...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Podle údajů na webu je to tenhle barák.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac: Nikdy nevíš :).
Třeba mají tak nízké ceny, protože mají sídlo,sklad na jednom místě a prodejna není potřeba, jelikož mají eshop ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

ivobor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 23.01.2014
Dobry den, zdravim obchod jede na moje ICO a uvadi moji kontaktni adresu. Vse jsem hlasil na POLICIJI asi hodinu od objeveni a zprovozneni celeho tohoto podvodu na lidi. A nase policije mi odpovedela a co mi s tim budeme delat. Resim to jiz od 14.1.2014. Hostingova firma nechce schodit hosting, prej maji zaplaceno a dokad neprijde podnet z trestniho rizeni, tak to nehodlaji vypnout. Podarilo se mi alespon stahnout inzeraty na hyperinzerci, sbazaru a inzercezdarma. Pokud jste jiz nakoupili kontaktujte obvodni oddeleni POLICIE CR tel.: 374 790 311 S pozdravem Ivo Kochta.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Podals TO? I tak muze trvat libovolne dlouho nez se zahaji trestni rizeni....

ivobor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 23.01.2014
Bohuzel, policie vede vse zatim jen jako pretupek, protoze podle naseho zakona nevznikla vetsi skoda nez pet tisic, jen me udivuje pristup webhostingu, kde je nahostovana a umitena domena borpc.cz, pokud budete chtit tak Vam ji tu dam v presnem zneni k citaci. Uvedl jem tam X domen, kde pouzivam jiny identifikator a on stejne si porad mele tu svoji, navic musim resit vse sam POLICIE mi vubec nepomaha a to maji ve sloganu pomahat a chranit, ale spise bych rekl ze je musime k necemu dokopat a pak mozna milostive neco budou resit v nedeli mam s nima dalsi sezeni. Ale uz se par jedincu naslo co zaplatili a predpokladam nic nedostanou, doufam ze se mi ozvou ci se ozvou na obvod a konecne se to prekvalifikuje na tresni cin. Jo zapomel, je nahostovano u nas hosting51.cz, aby jse vedeli kde jsou profesionalove.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
ivobor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 23.01.2014
Neboj kontaktoval jsem i urad na ochranu osobnich udaju a tam jsem byl odkazan an to ze jsem podnikatel a oni haji jen soukrome osoby a mam se obatit na soud. U nas bych si pockal tak pul roku minimalne.

-- 24. 01. 2014 02:05 --

Jo na te nasi POLICIji jsem obden uz si ze me delaji srandu, nemas tu prechodne bydliste.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Jaka skoda 5000? To s tim nema vubec nic spolecneho, tady doslo k trestnemu cinu Neopravnene nakladni s osobnimi udaji (presne paragraf TZ vygoogli), bez podat trestni oznameni.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se