Kritika stránek

Epiploicum
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 22.05.2013
Dobrý den, rád bych Vám touto cestou představil náš nový projekt https://www.iskolky.cz.
Oficiálně byl web spuštěn 1.1.2014, ale reklamní propagace bude spuštěna až v příštím týdnu, prosím tedy o vaší kritiku, názory, případně návrhy na zlepšení, spolupráci či propagaci.
Příprava webu trvala cca 6 měsíců, zvolili jsme jomsocial, ale ikdyž je to výborná komponenta, pro Vás, kteří by jste jí chtěli nasadit, připravte se na peklo. Téměř nic nefunguje na poprvé a podpora není vždy dobrá, ale nakonec jsme to dotáhli, snad do prezentovatelné formy....
Ještě podotknu, že jsme ještě použili hodně doplňků z joomlaxi.com a spoustu dalšího...mnoho věcí na nás ale ještě čeká.
Díky H.
zdravi-nemoc.cz, webfin.cz, iskolky.cz, psychicka-ujma.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Super. Výroba tohoto webu by mi zabrala asi tak jedno dopoledne. Mimimalistický design s téměř nulovým obsahem, který asi nikoho moc nenatchne.

Kladně bych ohodnotil asi jen ten záměr - přepokladám, že jde o nějaké sdílené informace o webech jiných školek.

Kdy už sem někdo dá něco zajímavého? :-)

Já osobně bych web pro školky udělal více s interaktivní grafikou.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
mě se to líbí a nápad se mi také celkem zamlouvá, možná bych to poupravil tak, aby to nevypadalo jako facebook :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Nápad zajímavý, ale jsem zvědav, jestli to v dnešní době někdo využije. Tak nějak si neumím představit tu cílovku ... jinak osobně bych asi takový projekt na Joomle nestavěl, napsal bych vlastní systém. Pokud se vám projekt povede rozběhnout, jistě to pochopíte :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jan Paluska píše:
Nápad zajímavý, ale jsem zvědav, jestli to v dnešní době někdo využije. Tak nějak si neumím představit tu cílovku ... jinak osobně bych asi takový projekt na Joomle nestavěl, napsal bych vlastní systém. Pokud se vám projekt povede rozběhnout, jistě to pochopíte :)


By ses divil :-). Jednak jsou tam státní peníze a různé dotace. Web může přinášet informace např. kde se co děje, jak školka vypadá a co nabízí apod. V neposlední řadě může nabízet třeba můžnost vytvoření vlatního webu např. na subdomene - pro školky, které web namají - i když jich moc není. Na Firmy.cz má web skoro každá školka - patrně dobrý biznys pro webdesignery :-D

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
Mac píše:
v čem vidíš fb?


Mac, tahle podstránka mi nápadně připomíná profil na FB :) https://www.iskolky.cz/demo/profile

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
By ses divil :-). Jednak jsou tam státní peníze a různé dotace. Web může přinášet informace např. kde se co děje, jak školka vypadá a co nabízí apod. V neposlední řadě může nabízet třeba můžnost vytvoření vlatního webu např. na subdomene - pro školky, které web namají - i když jich moc není. Na Firmy.cz má web skoro každá školka - patrně dobrý biznys pro webdesignery :-D


Jako to co říkáš ty zní zajímavě, ovšem zde je to pojaté jako sociální síť (vzhledově i funkčně připomíná hodně FB) a to si nejsem tak úplně schopen představit k čemu bude dobré a kdo to bude jak využívat, když v dnešní době si myslím, že školky mohou mít profil například přímo na FB, kde se rodiče přidají, není důvod zakládat separátní sociální síť. Ale třeba se mýlím
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Tak když může mít svůj FB pes nebo i pánské přirození, tak proč né školka? :-D .. dokonce jsem snad i viděl FB web s exkrementy.

Třeba bude FB školek mezi TOP vyhledávanýma stránkama
....hlavně z řad pedofilu

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Clicker109 píše:

Mac, tahle podstránka mi nápadně připomíná profil na FB :) https://www.iskolky.cz/demo/profile


Pro mě až moc velký header bez informací, myslím tím tu barevnou paletu. Místo se dá využít jinak, bez nutnosti tak častého rollování.

Mickleso
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 07.01.2014
Zajímavé :) akorát ten malý banner nad hlavičkou (ten co je přímo nad textem isolky.cz) se mi tam vůbec nelíbí

Epiploicum
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 22.05.2013
Design je asi slabší místo, nicméně pár úprav jsme udělali, hlavně všechny novinky jsou na homepage...jinak proč by to nemohlo připomínat fb? Většina uživatelů jsou konzervativní ženy a nemyslím, že by bylo rozumné, aby v tom museli hledat něco nového, děkuji za názory...Jinak pro zajímavost, za 3 týdny zaregistrováno cca 100 uživatelů a průměrně zobrazení stránek cca 500, nevím jestli je to hodně nebo málo, ale úplný propadák to snad není, prakticky bez reklamy...

-- 22. 01. 2014 22:30 --

Poptavka-zdarma.cz píše:
Super. Výroba tohoto webu by mi zabrala asi tak jedno dopoledne. Mimimalistický design s téměř nulovým obsahem, který asi nikoho moc nenatchne.

Kladně bych ohodnotil asi jen ten záměr - přepokladám, že jde o nějaké sdílené informace o webech jiných školek.

Kdy už sem někdo dá něco zajímavého? :-)

Já osobně bych web pro školky udělal více s interaktivní grafikou.

Asi tak jedno dopoledne myslite od 8:00 do 13:00? Jestli ano čekám Vás u nás v kanceláři v sobotu v 7:45 a od koupeni domeny a hostingu po ty same funkce do 13:00 bude hotovo, když to zvladnete, dam Vám 100 000,- v opačném případě vy dáte 100 000,- mně, berete? :)
zdravi-nemoc.cz, webfin.cz, iskolky.cz, psychicka-ujma.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se