Kritika stránek

dvorak.ladislav
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 07.01.2014
Dobrý den, prosím o kritiku webu z pohledu uživatele. Pokud si budete chtít půjčit vůz, je pro vás web přehledný? Srozumitelný? Důvěryhodný? Zajímá mě třeba i členění vozového parku: http://www.autopujcovnavpraze.cz/cs/car-park, články u jednotlivých vozů, výhody a nevýhody http://www.autopujcovnavpraze.cz/cs/pri ... -0-automat, je to důležité pro vaše rozhodování o pronájmu?
Dále co vám na stránkách chybí, nějaké informace? Formulář? Větší výběr vozů? Možná tabulka o tom, jestli je vůz volný nebo rezervovaný, případně kdy volný bude?
Jak na vás působí náš blog? Jaké informace byste na blogu autopůjčovny očekávali? http://www.autopujcovnavpraze.cz/cs/blog

Díky všem za konstruktivní kritiku.

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
Čau, budu stručný. Na mě ten web působí lacině. Proč ta černá barva ? Půjčuji si auta nebo rakve ? Ne, já jako návštěvník bych okamžitě okno prohlížeče křížkoval.

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Ano jak píše : Daze80 chtělo by to na web dostat trošku veselejší náladu :)

dvorak.ladislav
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 07.01.2014
Daze80 píše:
Čau, budu stručný. Na mě ten web působí lacině. Proč ta černá barva ? Půjčuji si auta nebo rakve ? Ne, já jako návštěvník bych okamžitě okno prohlížeče křížkoval.

Takže ta barva je pro tebe tak zásadní, že bys ani nechtěl zjistit nabídku a okamžitě bys odešel? Opravdu je to tak hrozné?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Zdá se mi zbytečný dávat na web anketu odkud jste se o nás dozvěděli: Google, seznam, ..... Na to jsou aplikace a není třeba se ptát lidí. A oddělal bych ty vločky.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ta černá je opravdu nevhodná, navíc padající vločky způsobují nepříjemné problikávání písma. Kalkulace na hlavní straně moc neodpovídá ceníku, tedy ne na delších termínech. 29 dní v kalkulaci 26 tisíc, měsíc v ceníku 12 tisíc. Jeden den a takový rozdíl? Tohle by chtělo asi nějak ošetřit, už to by mně odradilo. Spolu faktem že i při tak dlouhém pronájmu za takovej balík by mi byla účtována extra cena za dětskou sedačku a GPS mně spolehlivě pošle jinam. Já to beru z pohledu člověka, co v půjčovně pronajímá auto pravidelně na jeden měsíc, jezdí k nám návštěva ze zahraničí a tak tu kalkulačku a cenu dokážu porovnat. Kdybych mu to auto chtěl pronajmout u tebe, neudělám to právě kvůli té špatné kalkulaci na hlavní straně a jdu jinam. To už by bylo možná lepší dát na HP vozový park, jak psal Mac.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Daze80
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 62
Registrace: 18.12.2011
dvorak.ladislav: Teťkon nevím zda si majitel autopůjčovny a nebo tvůrce webu. Prostě na vzhledu nešetřit, jak sám dobře víš tak je to tvá vizitka a poté se ti to Xkrát vrátí. Seženeš tady borce a za dobré peníze ti rádi web udělají. Blog je nesmysl podle mě, jdu si půjčovat auta a ne se zasekávat v blogu. Vozový park na hlavní stránku jak už tady někdo psal, ať má člověk hned přehled co vše nabízíš, jak jednoduché a efektivní to může být. Než pořád jen klikat a hledat něco.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kdysi jsem dostal nabídku dostat jeden web na KW "autopůjčovna v Praze" na 1. místa ve vyhledávačích - ale odmítl jsem kvuli podmínkám. Doufám, že to nemělo být pro tenhle web ? :-D.
Jinak, já jsem s tím vyhledáváním vozu problém němel "cenik" tam přímo bije do očí. Ale ty brutální vložky bych dal radši pryč :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se