Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mám hosting u WEDOSu. Trošku mě trápí omezení na 500 mailů denně, ale aby bylo jasno, důvody WEDOS jsem pochopil a jsou pro mě OK. Takže žádná stížnost na WEDOS. Ale hledám nějaký hosting, co pro něj nebude problém poslat denně 10000 mailů pomocí funkce PHP_mail (nevím zda to píši dobře, ale prostě té funkce, co normálně posílá emaily). U WEDOSu zůstávám, ale zase tu mám jeden svůj pokusek, nějaké newslettery...ano vím, že jsou externí služby a WEDOS je asi i povolí, přes externí SMTP. Ale teď by mě zajímalo, zda nemáte někdo nějaký takový hosting. Klidně i přes PM, kliknu na affil...no problem. Díky Petr

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
U nás není problém se dohodnout na vyšším počtu, ale hlídáme to. Je nutné doložit, že to není spam.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To WEDOS: Já to fakt nedal jako kritiku a deklaroval jsem to výše. Plně chápu wedos, že to tak má a je mi to jasné. Bylo mi to vysvětleno velmi pěkně na chatu + odkazy na FAQ. A právě proto, že nemůžu zaručit, že nepůjde o spam (maily budou jen prostředník dále) tak WEDOS z tohoto důvodu nelze. To chápu. Podle mě to nemá ani řešení, jen zkouším zda to nějaký zahraniční (třeba) hosting neřeší a je mu to fuk. Nepůjde primárně o SPAM, vždy tam bude nějaká CAPTCHA, nikdy to neumožní hromadné rozeslání (max 3 adresy na mail) a pochybuju, že by to někdo využíval na hromadný spam. To by si upsal ručičky :-)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
tam je limit 500mailu za den? OMG. NoLimit.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Napíš Savane a spýtaj sa koľko to povoľujú...dávnejšie som sa ich na to pýtal a myslím že to číslo bolo vyššie ako 10 000 bez problémov...neviem teraz presné

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To manasekp: No já jsem to ale pochopil. Hostují více webů na jednom serveru a pokud by jim někdo dal feedback, že z toho serveru se spamuje, odříznou všechny weby na tom serveru. Já to jako chápu a vlastně jsem rád, že to wedos má. Je to i má ochrana...před někým, kdo na serveru kde zrovna jsem pošle milion mailů...OK. Proto se ptám, jak lze jinak:-)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
ja to chapu, jenom me provokuji ruzne ty nelimitovane nazvy, samozrejme vim ze vsechno ma nekde limit

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Parametry a podmínky máme jasně a veřejně na webu.

Proti spamu se musíme bránit a jinak to nejde. Hostujeme desítky tisíc webhostingů a nemůžeme kvůli jednomu "spammerovi" zablokovat nebo nějak omezit všechny uživatele.
Je rozdíl, když má někdo eshop, kde má stovky nákupů za den a tisíce klientů a musí s nimi komunikovat... a když někdo koupí databázi mailových adres a začne všem posílat nabídky. Tomu prvnímu povolíme kolik potřebuje a tomu druhému samozřejmě ne.
Díky striktním pravidlům nemáme se spamem větší problémy a pošta od nás (a k nám) se doručuje všem klientům v pořádku.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Mac píše:
Není ten NoLimit myslel neomezeným počtem domén na hosting nebo něco podobného a ne, že je neomezeno všechno? Omluva za OT, ale stejně to už v OT je. ;-)


sem nekde cetl ze to NoLimit neznamena NoLimit, ze to je jen nazev produktu/sluzby.

Takze proste jako kdyby sis pojmenoval pivo "PIVO ZDARMA" a normalne bys ho prodaval :) Vsak ho zdarma muzes pit, ne ? :)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
gransy píše:

sem nekde cetl ze to NoLimit neznamena NoLimit, ze to je jen nazev produktu/sluzby.

Takze proste jako kdyby sis pojmenoval pivo "PIVO ZDARMA" a normalne bys ho prodaval :) Vsak ho zdarma muzes pit, ne ? :)

Ale no tak, tohle je skutečně připomínka... Vy také máte služby nějak pojmenované (například Mini, Maxi, Enterprice, Advanced... a je snad Maxi to největší co je ve vaší nabídce nebo to největší co je snad na trhu?).

Ano, je to skutečně obchodní název služby. Veškeré parametry jsou na webu, nic nikde netajíme.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Ja sem kdysi potkal hospodu ktera byla otevrena NONSTOP od 8 do 20hod :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jo jo, kde jsou ty časy, kdy jsem v NonStopu chlastal do zavíračky.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Ja uz jsem parkrat chlastal v nonstopu do zaviracky, oni se prekvapive i nonstopy obcas zaviraji :D

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Posílám vám PM s nabídkou SMTP serveru.
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Jenže něco jiného je otvírací doba uvedená NONSTOP a něco jiného, když se bar bude jmenovat třeba "Královský bar". Znamená to, že tam chodí jen králové nebo tam smějí být jen králové? Nebo jak.
Už jsme to vysvětlovali mnohokrát, že naše služba se jmenuje Webhosting NoLimit a je to obchodní název služby a neznamená, že jsou všechny parametry služby neomezené. Nastavení a omezení máme jasně a přehledně na webu. Nic netajíme. Není k tomu důvod.

Zpět k tématu:
Řešení existuje hodně. Buď se s námi domluvit na webhostingu nebo někde mít svůj SMTP nebo použít jiný nebo si třeba koupit VPS za 100 měsíčně (nyní u nás nově s 1 GB RAM) a dát si tam cokoliv - třeba hotový http://www.turnkeylinux.org/phplist nebo http://www.turnkeylinux.org/lampstack nebo mnoho jiných řešení...
Jako hosting musíme dbát o to, aby se naše IP adresy nedostaly na žádné blacklisty.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se