Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Doufám jen, že to bylo pro dobro věci. Nepodporuju DMS ani monstrózní akce přenášené televizí. Líbilo by se mi spíše, kdyby to pak Otakar dal na nějaký nákup lízátek pro nějaký ústav, než někam na nějaké konto. Známe Česko - management ústavu si za to koupí novou fabii, nebo udělá raut, kolikževybralo peněz. Děti nebudou mít nakonec nic. Toto nepíšu proto, že bych se chtěl pochlubit. Stále více si uvědomuji, že zde víceméně dávám debilní dotazy a k odpovědím se moc nemám, málokdy skutečně poradím. A bez fora jako je Webdeal bych byl ještě více ztracen. Takže si vážím tohoto webu a lidí, co dokáží nezištně poradit. Proti tomu je těch pár WD bodů opravdu pakatel.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
paráda... :) kolik je vlastne pomer ?

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
5WB= 1 Kč, pokud se nepletu přispěl 600 Kč
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno jak říkám, body jsou jen body...know how co jsem získal tady je neměřitelné :-) Od mínus 100 000 co jsem dal na špatné rady do minus 10 000, co jsem pokazil já. Ale tak už to je :-)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Jak to funguje ty WB? to jde prevest na penize? pokud ano tak kdo to plati?

(v zivote jsem na charitu nedal ani korunu a jsem na to hrdy)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No já občas koupil ty žlutý malý slunečnice...asi to bylo na Svělušku nevím, ale Otakarovi věřím, že to neprobendí:-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Samozřejmě ten převod je nutné schválit námi administrátory, kde zkontrolujeme, zda sedí všechny částky, někdo nenašel chybu a nepřipsal si v systému třeba 100 000 WB nebo nespamuje a pak nemění za Kč (i takový případ jsme tu měli).

Jde to z mé kapsy, nečekám ale, že by se jednalo o nějaké vysoké částky.
Co se týče účelu na co ty peníze dát, to je pořád otevřené a určitě před tím než bych ty peníze někam dal, tak bych se zeptal všech co přispěli.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Doufám Otakare, že nemluvíš o mně a spamu v souvislosti :-)

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
doufam ze to plati jenom pro spam tady na foru :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
sikec píše:
Doufám jen, že to bylo pro dobro věci. Nepodporuju DMS ani monstrózní akce přenášené televizí. Líbilo by se mi spíše, kdyby to pak Otakar dal na nějaký nákup lízátek pro nějaký ústav, než někam na nějaké konto. Známe Česko - management ústavu si za to koupí novou fabii, nebo udělá raut, kolikževybralo peněz. Děti nebudou mít nakonec nic. Toto nepíšu proto, že bych se chtěl pochlubit. Stále více si uvědomuji, že zde víceméně dávám debilní dotazy a k odpovědím se moc nemám, málokdy skutečně poradím. A bez fora jako je Webdeal bych byl ještě více ztracen. Takže si vážím tohoto webu a lidí, co dokáží nezištně poradit. Proti tomu je těch pár WD bodů opravdu pakatel.


No, moc si mě nepotěšil, jelikož doposud jsem byl největší dárce já :-). Ne, dělám si srandu samozřejmě, naopak by se mohlo zapojit více lidí a něco (aspoň málo) tam přihodit též a ne jen hamižně ty body syslit.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No jo, sikec nám narušil naší trojku na bedně :-D No původně jsem si chtěl WB vyměnit za peníze a koupit si jachtu, ale radši tam zase něco přisypu :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se