Kritika stránek

dvorak.ladislav
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 07.01.2014
Kritika webu postaveném na dropshippingu

Dobrý den, už jsem jednou podobnou otázku pokládal, bylo mi tehdy odpovězeno, že tento způsob podnikání není vhodný, respektive nedává marketingově smysl. "Nerespektoval" jsem toto doporučení. Udělali jsme hodně práce (např. i investice částečně do vlastního skladu) a z toho vyplývají mé další otázky:

- přehlednost eshopu, logická struktura, správné informace na správném místě, tedy je pro vás eshop přehledný a informačně přijatelný?

- rychlost webu, respektive jak se vám načítá?

- v přehledu produktů v jednotlivých kategoriích, např. http://www.netshop007.cz/karnevalove-kostymy/, uvažujeme o větší fotce. Má otázka, myslíte, že by to pomohlo? S tím souvisí posloupnost informací, tedy název produktu, popis, dostupnost, fotka, klik na detail případně vložení do košíku, zdá se vám to takto OK? Co byste případně změnili?

- dostupnost produktu, kde uvádíme datum, kdy bude produkt skladem, myslíte, že je to přínosné, nebo je lepší uvádět jen jednoduše Skladem - Není skladem? Chápete v přehledu ty informace (skladem, dostupnost, případně datum)?

- twisto.cz, máte s tímto systémem zkušenosti a doporučujete ho?

- poslední otázka, budu vděčný za jakékoliv kritické zhodnocení webu a optimalizace. Komu se nechce psát, stačí mi, když web, respektive optimalizaci oznámkuje. Bude to pro mne důvod k zamyšlení a motivace k další práci.

Děkuji moc všem.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Nevim jestli mi neco uniklo, ale na co mate sklad, kdyz delate drop ? :-o

jinak co se tyce homepage, tak ten odstavec co je hned na rane mezi dopravne/overeno a valentyn by chtel trosku zlepsit/zkraslit/zprehlednit....nelibi se mi tam, mozna to je jen subjektivni nazor a je to OK ;)

dvorak.ladislav
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 07.01.2014
dokec píše:
Nevim jestli mi neco uniklo, ale na co mate sklad, kdyz delate drop ? :-o

jinak co se tyce homepage, tak ten odstavec co je hned na rane mezi dopravne/overeno a valentyn by chtel trosku zlepsit/zkraslit/zprehlednit....nelibi se mi tam, mozna to je jen subjektivni nazor a je to OK ;)


No právě že chceme z drop přejít na klasiku, postupně.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
dvorak.ladislav píše:

No právě že chceme z drop přejít na klasiku, postupně.


tak to pak jo, zbytecne si to podle me komplikujete, bude to dost obtizna koordinace v tom okamziku, kdy budete v tom postupnem obdobi - aspon podle me, ale eshop jsem nikdy neprovozoval, pouze vytvarel...budete muset pridavat dalsi reseni, ktere pak vlastne po prechodu zanikne, spolecne s tim prvnim,a pak zase system upravovat ? je to na Vas, mozna melu z cesty, kazdopadne zde na foru funguji uzivatele, kteri by urcite dokazali poradit lepe a odborne!

jo a dejte si faviconku nejakou :) - třeab tady je šikovná galerie :)
http://www.flaticon.com/free-icon/carni ... ette_34893

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Po grafické stránce celkem slušná práce. Jen možná bych si víc pohrál s názvem webu (nebo je to přímo logotyp?)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se