Volná diskuze

M4X1mus
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 31
Registrace: 16.07.2012
Co myslíte, zasloužil by si tento nepodnikatel BAN na tomto fóru ? Podle mě je to jednoznačně podvodník, a nerad bych aby mu někdo nalítl

Odkaz na jeho nabídku: dalsi-nabidky/nabidka-nejlevnejsich-smtp-serveru-svete-t7995.html

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Pokud se tváří jako podnikatel ale není, tak by ban zasloužil. Akorát se mi zdá divné, že druhý den po tom co si založil profil píše že si vydělal na wd 16k... asi další pohádkář.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mac píše:
Maxime, vydává se za podnikatele? Ojebal tě? Ojebal vůbec někoho? Podlož, nebo ukazováček stáhni. BAN za doměnku - docela sranda. :-)


Asi vydává, neb píše, že faktura není problém. Asi ještě nikoho neoj... ale je dobré čekat na to až se to stane? Mně byl divný už jeho první příspěvek který napsal kompletně ve Slovenštině, následnou odpověď už v Češtině...proč? Což o to, mně je to vcelku buřt, já bych s takovým člověkem stejně neobchodoval, ale pořád se najdou důvěřivci. Já bych mu ale BAN nedával, ještě ne.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tohoto uživatele sleduji už od doby co si zde založil účet. Je u něj několik znaků podobných jako u zabanovaných uživatelů, navíc na nováčka používá tohle fórum docela zkušeně.

PS: Fakturační údaje má vyplněné, jen nejsou viditelné v profilu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Na BAN to dle mě ještě není (stejně toho moc neprodá si myslím), ale každopádně ho brát minimálně s nadhledem neuškodí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se