Volná diskuze

Je tato dynamická reklama snesitelná?
25%
30%
45%
Celkem hlasů: 20
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zdravím WD,

co to dnes na Webdealu nevidím, krásná blikající reklama na oblíbeném fóru. Vím, že si weby potřebují vydělat, ale na úkor návštěvníků? Nevím, ale podle mě by sem slušela asi statická a nebo ta, která je na Webtrhu.

Tohle zabíjí mou pozornost, nebo do pravého rohu dej křížek Oto. :P

S pozdravem Martin

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Njn provozovat to zadarmo nejde
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
:DDDDD (uprimny vytlem)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
si to vypni kdyz se ti to nelibi

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Taky jsem se zhrozil při prvním všimnutí, ale naštěstí existuje Adblock. Zlatý Subreg na domény :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Tady je vždy veselo :-) Ještě, že existují někteří lidé, kteří se musí vždy aktivně k WEDOS vyjadřovat :-)

My naše služby chceme prodávat a tak k tomu používáme určité metody. Podle nás jsou úspěšné. Výsledky máme a jsme spokojeni. Výsledky máme mimořádné (https://stats.nic.cz/stats/domains_by_r ... 0&da=chart nebo zde https://stats.nic.cz/stats/domains_by_r ... l&da=chart) a o to větší spokojenost a o to lepší důkaz, že to děláme dobře a naše reklama funguje..
Webdeal také z něčeho musí žít.

Reklama musí vzbuzovat emoce a tohle se přesně stalo i tady. Sami jste nám věnovali čas a píšete tady příspěvky. I to je reklama pro nás a i tak se šíří naše jméno... Děkujeme :-)

Pokud to chcete pojmout jinak, tak nám poraďte, jak to máme dělat jinak. Hlavně uveďte vaše zkušenosti a výsledky. Nezlobte se, ale jinak tady plácáme :-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Však my vám to taky všichni přejeme. Jsme rádi, že jste na trhu :)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Wladass píše:
Však my vám to taky všichni přejeme. Jsme rádi, že jste na trhu :)

To zní tak upřímně, že kdybyste to nepsal vy, tak by se tomu dalo i věřit :-)

Vraťme se k tématu - máte nějaká doporučení (a k tomu přiložte své výsledky) jak to dělat jinak a lépe?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Wladass píše:
Začal bych tím, že bych přestal tvrdit, že máte nejlevnější domény v ČR :) https://www.monitoruju.net/cenik-domen/

Trvale máme nejnižší cenu u domén na českém trhu a to i u prodloužení. A nic na tom nezmění ani ten váš web, kde jsou akční nabídky na nákup a prodloužení mají o 100% dražší, než my. A taková sleva se, co? Ta se přeci vyplatí... :-)

Domény prodáváme za nákupní ceny a nic na tom měnit nebudeme. Tuto strategii jsme potvrdili i zde:
http://www.youtube.com/watch?v=HcszzJ38ln0

Ať je nějaká sranda:
Takže, kdo to ještě neví, tak u WEDOS prodáváme a prodlužujeme domény za nákupní ceny a budeme to tak dělat i nadále. Ušetřete desítky nebo stovky % svých nákladů za domény! Převeďte je k WEDOS! V ceně statický hosting, přesměrování webu, přesměrování mailu, administrace DNS a nonstop zákaznická podpora. A navíc nejsme one man show, že :-)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Myslim ze aby clovek poznal ze je neco spatne tak nepotrebuje nutne vedet jak to udelat lip. Diskuze puvodne zacala jako kritika protivneho banneru, ten uz jsem si osobne zablokoval.

k tem emocim - viralni efekt je samozrejme uzitecny, rozsiri se povedomi o firme i kdyz treba nejde o uplne pozitivni reakce. Asi by to ale nemelo vzbuzovat vylozene negativni emoce, to se pak muze lehce zvrhnout (vzpomel jsem si na nedavny hate proti Mark & Spencer, puvodnim zamerem bylo demonstrovat otevreny a ohleduplny pristup k zamestnancum, myslim si ze jim to jednoznacne uskodilo)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Protivný banner prodává a to je základ. Protivný banner vyvolal i tuto debatu a to je v pořádku.

Emoce a virální efekt spolu mohou a nemusejí souviset. Povědomí o firmě to určitě pomáhá zlepšit. I tahle debata je pro nás reklamou. A o to nám také jde. Takže založení vlákna vůbec nekritizujeme, ale naopak.

Malé zamyšlení...
Některým (rádoby) kritikům (jež se stále opakují) jsme dali jasně výzvu, aby napsali jak to máme dělat jinak a jak to dělají oni (a uvést i výsledky toho, co dokázali). Na tomhle se většinou skončí. Uvidíme, zda někdo představí svoje postupy a svoje výsledky. Určitě to můžeme dělat jinak a určitě i lépe. Máme co zlepšovat, ale pokud někdo kritizuje, tak musí napsat nejen A (kritiku), ale i B (co a jak udělat lepé) a nejlépe i C (podložit to svými výsledky a tím co dokázal).

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
nemyslim si ze by vam nekdo prilis chtel radit jak mate delat neco lip, proc by to delal? :D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Protože asi každej kritik wedosu se zabývá hostingem a doménami :)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
My se kritice nebráníme. Ale kritika musí mít přeci nějaké opodstatnění...

A kritiku by také měli především dělat lidé, kteří něco dokázali nebo to dělají lépe... Napište jak byste to dělali vy. Napište výsledky jaké máte. Napište co jste dokázali.

Mimochodem Wladass sice přímo do hostingu nedělá, ale prosazuje jednu hostingovou one man show a taky svůj srovnávač, kde jsme doposud neudělali XML export...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
V čem je problém, že doporučuji hostingovou společnost, se kterou jsem nadmíru spokojen? Není tohle přáním každého majitele společnosti, když jeho zákaznící jeho služby doporučují dále? A nemusí zbytečně utrácet za reklamu?
V čem je problém, že propaguji svůj "srovnávač", který mj. není jen o ceníku a není to ani nejpoužívanější nástroj a rádi na něm inzerují a nechávají se propagovat společnosti z vašeho oboru?
Nevidím na těchto dvou věcech nic špatného :)
PS: Jak můžete vědět, zda dělám do hostingů či nikoliv ? :)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Není v tom problém žádný. Ani v té propagaci jiného hostingu a ani v tom srovnávači... V každém případě patříte do skupiny lidí, kteří se rádi na náš účet vyjadřují... Bohužel většinou je to plácání a ne rozumná kritika obsahující návrhy jak to udělat lépe. :-)

Věřte, že i tohle vlákno nám dělá reklamu. Mluví se o nás..

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Však my vám přejeme reklamu, kterou získáváte v tomto vlákně, o tom žádná. Kritiku baneru neberete, kritiku o cenách taky ne, tak pak nechtějte po lidech, aby vás hodnotili, když všechno překroutíte pro svůj prospěch.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Hodnotit nás mají lidi, kteří aktivně využívají naše služby a mají se vyjadřovat k našim službám. To je hodnocení.

To co tady (a nejen zde) předvádíte Vy (a pár lidí kolem Vás) není hodnocení. Nezlobte se, ale to je plácání o ničem. Nevíme co je příčinou a nebudeme to řešit. To si každý musí sáhnout do svědomí...

Nic nepřekrucujeme. Na to jsou experti jiní :-) . Pokud chcete kritizovat, tak věcně a bez plácání a navrhujte vylepšení. Kritika banneru bez toho, že napíšete, že by bylo lepší to udělat takhle a takhle (a k tomu napíšete proč a jak jste sám s tou úpravou něco dokázal)..., není kritikou, ale zbytečným plácáním. Ohledně cen jsme jasně napsali jak to je. Domény prodáváme přesně za nákupní ceny. Prodlužujeme je i za nákupní ceny a neděláme žádné triky, že první rok levně a druhý o 100% dráž, než jinde... Nikdo jiný na trhu není, kdo by trvale prodával a prodlužoval domény za nákupní ceny.

U nás se setkáváme s kritikou vzhledu našeho webu, s kritikou bannerů a kritikou našeho vyjadřování. Ale to je kritika od určité skupiny lidí, kteří kritizují a ani nevědí proč. WEDOS na ně působí jako rudý hadr na býka (i přes jeho barvoslepost). Náš web, naše bannery a naše vyjadřování nám prodává. Výsledky jsou uvedené výše. Věřte, že se nám daří a náš úspěch zatím nikdo nedokázal překonat (a ani napodobit nebo se přiblížit).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tedy takového humbuku kvůli jednomu banneru :-)

Já jsem tedy zákazníkem Wedosu a aktivně využívám jejich služby, jsem tedy kompetentní ke kritice banneru :-) Ten banner je divnej, Wedos měl, má a asi i bude mít prostě divný, nehezký a pro oči obtěžující bannery. Jestli prodávají, nebo neprodávají je pro mně jako pro zákazníka irelevantní. Je to samozřejmě věc názoru a jsou asi i lidé, kterým se bannery Wedosu líbí, mně ne.

Snad to bylo dostatečně věcné a abych to vhodně doplnil o návrh na vylepšení, tak navrhuji vyzkoušet bannery od vašich zákazníků, vím že už tu nějaká soutěž proběhla, nevím s jakým úspěchem, ale například některé návrhy co jste dostali na trička, byli super a jak jsem koukal dost se to ujalo. Možná tohle je ta cesta, která by pomohla k "líbivějším" bannerům Wedosu.

Nejsem odborník a nic jsem nedokázal, jsem jen obyčejný zákazník Wedosu, snad se za to nedočkám negativní kritiky :-) Pánové dělá se hezky, bude jaro, hoďme bobek na banner, jsou důležitější věci :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Děkujeme za příspěvek, který má hlavu a patu. Je tam i připomínka naší soutěže, což je dobrý nápad.

Nepopíráme, že naše stránky jsou jako omalovánky a naše bannery jsou hrůza a děs. Je to tak schválně. Prodává to. Prodeje nám generují růst. Růst přináší prostředky na další rozvoj. Další rozvoj přináší výhody klientům a další služby (a zase nové klienty a zase nové prostředky a zase nový rozvoj... a tak skoro až do nekonečna). Obchodně se nám daří. Každý měsíc je lepší a lepší a lepší. Děkujeme všem klientům za důvěru a vážíme si toho a děláme maximum pro spokojenost našich klientů.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Wladass píše:
Však my vám to taky všichni přejeme. Jsme rádi, že jste na trhu :)


Zapomnels na barvicky

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
barvicky :D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
gransy píše:

Zapomnels na barvicky


Reklamu a projev na tak vysoké úrovni, jako je barevné písmo bohužel nemám :(

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se