Volná diskuze

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Dobrý den již od 12:00 se snažím obnovit telefon Samsung Galaxy mini S5570I systém si žádal o aktualizaci softwaru tak jsem vše potvrdil. Telefon se restartoval a začal updatovat zastavilo se to na 87% poté nic. Počkal jsem hodinu stále nic. Tak jsem telefon restartoval ale nic se nestalo zobrazilo se logo Samsung GALAXY mini GT-S5570I Zkoušel jsem strejdu Google ale nepomohl. Zkoušel jsem obnovit telefon do továrního nastavení také nejde nemáte někdo s tímto zkušenosti?


Omlouvám se za takové téma ale zkoušel jsem napsat na www.poradte.cz také na Google+ Nikde ale neporadily snad poradíte vy.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
ja nevim ktereho strejdu googla zkousels ale na dotaz "Samsung Galaxy mini S5570I brick" me G nasel nekolik docela rozumne vypadajicich navodu. (neoverenych, nemam ani samsung ani bricknuty)

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
manasekp píše:
ja nevim ktereho strejdu googla zkousels ale na dotaz "Samsung Galaxy mini S5570I brick" me G nasel nekolik docela rozumne vypadajicich navodu. (neoverenych, nemam ani samsung ani bricknuty)


Vyzkouším díky.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
A proč to nenapíšeš na nějaké specializované fórum na mobily s androidem?
Například na smartmania.cz/forum/
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
manasekp píše:
ja nevim ktereho strejdu googla zkousels ale na dotaz "Samsung Galaxy mini S5570I brick" me G nasel nekolik docela rozumne vypadajicich navodu. (neoverenych, nemam ani samsung ani bricknuty)


Manasekp (+) Díky na dotaz Samsung Galaxy mini S5570I brick mi google našel to co jsem potřeboval telefon mi už jede :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se