Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Asi nejde o nic složitého, pokud tomu rozumíte. Hodně lidí to používá, buď si to splichtili sami, nebo používají nějaký plugin. Takže nyní loudím tuto věc i já, aby se každý můj post po zveřejnění automaticky promítnul do: http://search.seznam.cz/pridej-stranku. No pokud to někdo pustí jen tak budu rád za rep +, pokud ne tak budu brečet celou noc...Musí to být automatické, bez nějakého přidávání kodu (ke každému postu)...mno díky PŠ

Za pluginové řešení nabízím 300 WB, s tím, že tam bude i integrace do google přidání, bing...a dalších nepotřebných vyhledávačů:-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Na Google ti stačí napojení webu na webmaster tool a přidanou sitemapu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

FinalStorm
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 96
Registrace: 01.06.2011
Ten seznam by se mi taky líbil, takže sem ochotnej taky něco přidat :)
http://egol.cz Fotbal, hokej, florbal, házená a spousta dalších míčových sportů

newerxx
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 37
Registrace: 11.05.2012
Osobně bych to také velice využil.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Věc by to byla celkem užitečná pro mnoho lidí, jen pochybuji, že se s tím bude někdo patlat za 300 WB (takovou hodnotu nemají pro nikoho), takže se toho asi nejspíš nedočkáte.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No co bych vám k tomu řekl, pokud jde o občasnou publikaci, tak to ruční přidání vás asi nezabije a pokud máte větší web, kde se publikuje často a je v takovém stavu, že ty posty sám Seznam nepřidá rychle, je něco špatně a tohle vás stejně nezachrání protože tady to taky nějakou dobu trvá.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Hm asi nic složitého v tom nevidím. Osobně bych to napsal ( i když v tom nevidím využití), ale za 300bodíků neotevřu ani DW :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
jen aby to náhodou nevzal rozflákaný seznam jak spam

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tak a plugin už mám. Celkem smlouvání o ceně, jak jste psali víše, tak za 300 WB bodů (60 Kč) to opravdu nikdo neudělal. Cena byla o hooodně vyšší, ale plugin existuje. Blbý je, že se nedá poznat, zda to funguje, já nechtěl žádný výpisy po publikování postu/stránky. Navíc o chci použít i na http://rss4.biz, kde jdou posty automaticky. Takže i to to umí. I když mi zadavatel nabízel, že by v adminu WP bylo "něco" kde by se napsalo že byl post přidán - zbytečnost. Takže abych snížil svoje náklady a zdálo se mi, že po podobné věci by mohla být poptávka, tak to zkusím přeprodat dále. Toto sice není sekce, ale když už se tady v tomto threadu píše...takže kdo by tento plugin chtěl, ať napíše na addtoseznam(uzenáč)centrum.cz . Mám nepořádek v adresách už teď...musel jsem založit další:-) Cena za plugin je 150 Kč, platba možná pouze bez faktury (taky jsem žádnou nedostal). Pokud se Vám plugin nebude líbit, tak máte prostě smůlu jako já, nevím jak zjistit že je funkční. Ale vypadá rozumně. Z adresy pak obdržíte mail na můj PayPal a po přijetí platby plugin pošlu. Nic se v něm nenastavuje, prostě po přidání postu se provede submit na stránce přidání seznamu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Trochu mi to připomíná zajíce v pytli. To to netestoval nějak ani autor pluginu? :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ale jo testoval, aji mi to nabízel...ale na co mi to bude, když se vypíše na obrazovku nějakej text a přeblikávat na stránku seznamu je blbost...nasadím to prostě na weby a budu tomu věřit :-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak ta "namátková" kontrola není řešení, jelikož větší weby seznam již indexuje celkem dobře, takže toto funguje tak maximálně u nějakého pidi začínajícího.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Takže ruším nabídku na prodej pluginu...funguje neuvěřitelně. Jde z toho strach. Každý post je nyní v seznamu skoro ihned...nerozumím programování, ale kdo to dělal je genius...takže pardon, žádný prodej pluginu nebude, těch 1500 co stál je slušná cena :-)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Podle mě vyhozené peníze, ty si raději mohl vložit do reklamy. Já nevím, co tady máte pořád s tím Seznamem. Mě indexuje stránky velice rychle. Pár pingpacků a link na správné místo a je to tam. Záleží také, jak často aktualizuješ obsah, robot si totiž každému webu přidává přístupovou kvótu, dle toho, jak často aktualizuješ obsah.?.?

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno jasně...ale pokud mám na webu 49 postů a seznam mi ani po manuálním přidání ihned po postovaní nic neindexoval a ted po nasazení pluginu je to do 5 minut...tak to asi má smysl...ale OK...jsem rád že to mám :-)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pokud máš Twitter, naházej si na něj pár článků a dej Seznamu zaindexovat TW profil. Jde to, jen si s tím pohrát.

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Takový plugin jsem kdysi psal, bohužel ale nedopsal. Je to v podstatě banální záležitost :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím všechny uživatele,
chtěl bych jen oznámit vytvoření pluginu, který se automaticky postará o přidávání příspěvku do indexu seznamu. Je to můj první plugin a je to jeho úplně první verze, tak že budu rád, za případné rady a názory.

Plugin: http://blog.doprofilu.cz/novinky-forum/ ... lugin.html
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
sikec píše:
Asi nejde o nic složitého, pokud tomu rozumíte. Hodně lidí to používá, buď si to splichtili sami, nebo používají nějaký plugin. Takže nyní loudím tuto věc i já, aby se každý můj post po zveřejnění automaticky promítnul do: http://search.seznam.cz/pridej-stranku. No pokud to někdo pustí jen tak budu rád za rep +, pokud ne tak budu brečet celou noc...Musí to být automatické, bez nějakého přidávání kodu (ke každému postu)...mno díky PŠ

Za pluginové řešení nabízím 300 WB, s tím, že tam bude i integrace do google přidání, bing...a dalších nepotřebných vyhledávačů:-)


Se ke mně dostalo, že tě má prý v hledáčku Seznam. Prý na tebe posílají nějakou novou mutaci obdoby Google pandy. Tak nechci být pandonoidní, ale radši se na to vyser :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se