Volná diskuze

gfo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.02.2014
Ahoj,
zajímá mě Vaše kritika na mé relativně nově supštěné stránky www.vsechnozdarma.cz
Jedná se o bazarový web věcí zdarma.
Na reklamy neberte ohled. Vím že jsou strašné...spíš mě zajímá vše ostatní a co mohu vylepšit.
Díky

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Snad to je chyba jen u mě ale web je strašně pomalý. Ale web se mi líbí, designem i obsahem.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
líbí se mi to. na kolik by přišel takový web? :-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
gfo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.02.2014
Ahoj,
jsem rad, ze se web libi. Systém vyšel zhruba na 15tis, ale jen proto ze jsem na to nemel cas. Jinak je to velmi jednoduchy system a jednoduchym designem coz byl muj cil.
Napad jsem nosil v hlave asi 2 roky...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vyměň doménu (když vše zdarma, tak jak je možné, že každý inzerát co jsem namátkou otevřel chce peníze?), udělej něco s hostingem, jelikož chvilku to běhá svižně a chvilku tak, že bych to hned opustil být uživatelem. Pokud to trochu dostaneš do podvědomí lidí (podobných typů webů je asi tak milión, takže to nebude moc lehký, obzvláště, když nic unikátního oproti konkurenčním nenabízíš), tak by to mohlo i fungovat. Ale subjektivně řečeno, 15 tisíc (jestli to tolik opravdu stálo) si vyhodil do kanálu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

gfo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.02.2014
alijosha píše:
Vyměň doménu (když vše zdarma, tak jak je možné, že každý inzerát co jsem namátkou otevřel chce peníze?), udělej něco s hostingem, jelikož chvilku to běhá svižně a chvilku tak, že bych to hned opustil být uživatelem. Pokud to trochu dostaneš do podvědomí lidí (podobných typů webů je asi tak milión, takže to nebude moc lehký, obzvláště, když nic unikátního oproti konkurenčním nenabízíš), tak by to mohlo i fungovat. Ale subjektivně řečeno, 15 tisíc (jestli to tolik opravdu stálo) si vyhodil do kanálu.


Ne tak uplne...jen reklamy mi prvni mesic vydelaly 1200kc a druhy mesic co to bezi asi 850kc. Takze s tim vyhozenim do kanalu bych nesouhlasil...
Jinak je to projekt, do ktereho jsem vlozil penize, ale necekal jsem ze by se mohly vratit...uvidime
Jinak jsou tam veci zdarma nebo za symbolickou cenu (jak je v nadpisu)..standardni inzeraty okamzite mazu, ale co posoudim jako symbolicke nechavam
Jinak diky za reakci...na domenu si doslapnu

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to si šťastný člověk, že už se ti alespoň dvojka vrátila (ještě těch 13), i když dle obsahu a dalších indícií bych i možná řekl, že si si to musel naklikat sám :-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se