Volná diskuze

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Rozdávají se body? Už to je skoro jako lajk na fb, jen štěstí že sem nikdo nepřidává fotky s vyšpulenou pusou aby dostal vic lajků jak přátel a ego++

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Mac píše:
Nevstáváš za chvíli do školy?


jj to jo vsak.uz jdu spinkat ;-)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
lol co to tu je? Clovek chvilku nedava pozor a webdylu se zdvojnasobi pocet prispevku :D

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
manasekp píše:
lol co to tu je? Clovek chvilku nedava pozor a webdylu se zdvojnasobi pocet prispevku :D


Jo to ano :-)

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
borci, sorry, nic ve zlym, ja mam webdeal moc rad a porad sem chodim, ale vy si tady davate reputaci za totalni hovna a naprosto znevazujete jeho smysl, to se mi dost nelibi jakozto pravidelnemu navstevnikovi :///// a jeste se o tom tak vybavujete :D , cele toto vlakno ja k smichu, ale zaroven i k placi....

-- 11. 02. 2014 11:01 --

Mac s Krupajzem si vymenuji itrader 2x denne (24.1.), vy z toho delate neco, co urcite nemel majitel v planu, ale asi mu to je jedno....takto se dalsi seriozni navstevnici nepridaji kdyz uvidi tady takovou holomajznu misto rad a diskuze o necem co ma alespon MALICKY smysl

-- 11. 02. 2014 11:03 --

P.S. a Mac da TRADER !!!!!!!!!!! trader, za kterym ja se treba pidim, aby lidi videli, ze jsem seriozni a ze umim praci udelat ,tak ten mu das zadarmo jen tak aby nemel negativ....to je sila

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Ja bych ten itrader smazal, na normalnich forech se za podobne chovani banuje ale tady by potom nikdo nezbyl :D

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
asi by to bylo lepsi, protoze ja jsem napr svuj 3x itrader tezce odpracoval a to jen proto, abych byl duveryhodny a mel jistou reputaci, jak vidno, bylo to zbytecne...tady ho dostane nejaky debilek za to ze si o nej rekne, a to jeste skrz to, ze neudelal poradne praci a dostal negativ......to jde naprosto mimo moje chapani...

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Tak tohle téma bych nazval "Banda plácající se po ramenou" :D kazibodi jste
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
dokec píše:
borci, sorry, nic ve zlym, ja mam webdeal moc rad a porad sem chodim, ale vy si tady davate reputaci za totalni hovna a naprosto znevazujete jeho smysl, to se mi dost nelibi jakozto pravidelnemu navstevnikovi :///// a jeste se o tom tak vybavujete :D , cele toto vlakno ja k smichu, ale zaroven i k placi....

-- 11. 02. 2014 11:01 --

Mac s Krupajzem si vymenuji itrader 2x denne (24.1.), vy z toho delate neco, co urcite nemel majitel v planu, ale asi mu to je jedno....takto se dalsi seriozni navstevnici nepridaji kdyz uvidi tady takovou holomajznu misto rad a diskuze o necem co ma alespon MALICKY smysl

-- 11. 02. 2014 11:03 --

P.S. a Mac da TRADER !!!!!!!!!!! trader, za kterym ja se treba pidim, aby lidi videli, ze jsem seriozni a ze umim praci udelat ,tak ten mu das zadarmo jen tak aby nemel negativ....to je sila


Hele sranda musí být! Alespoň jednou za čas vem si že třeba dlouho tady sranda nebude.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
- Včerejšek byl úlet. Plusko sem, plusko tam. Moc to neřeš.
- 24. 1. - dvě reálné aukce = dva reálné iTradery <> (nerovná se) výměna.


Jo to jo plusko tu plusko tam

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Mac s Krupajzem si vymenuji itrader 2x denne (24.1.), vy z toho delate neco, co urcite nemel majitel v planu, ale asi mu to je jedno....takto se dalsi seriozni navstevnici nepridaji kdyz uvidi tady takovou holomajznu misto rad a diskuze o necem co ma alespon MALICKY smysl


Zkus si něco ověřit a ne se pouze domnívat, mohl by ses docela ztrapnit. Jednalo se o reálné aukce, které Mac zaplatil a jeho reklama se zobrazuje na webu ještě teď.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
No já jsem jen narážel na to že dokec plácá něco o serioznosti, přitom hodnotí knihu podle obalu a ještě se tím hodnocením musí chlubit veřejně :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Mac píše:
Však v pohodě, shodíme Wedos - volna-diskuze/dynamicka-reklama-aka-wedos-t8031.html s tím brojiči proti neserioznosti problém nemájí. Ale běda, běda vám lotři, když se odvážete v topiku, ve kterém o nic nejde. :-)


Jo ne že by jsem Wedos neměl rád ale jestli se vám chce trošku vyřádit :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mac píše:
Možná se budeš divit, ale proti bych nebyl.


Ani já bych nebyl rozhodně proti, myslím, že by se to tu celkem rychle ujalo a používalo.

Tohle byl ale vážně úlet (hodnocení): "Je s borcem sranda, tak ať mu tu nestraší jen ten jeden poloplagiátorský negativ." a šup ho tam.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No a pak se zaregistruje nějaký nováček a bude hledat tvé posty a dávat ti mínusy.
Ono by to chtělo nějaký pravidla.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Tak kdyby byly mínusy přístupný od 1k příspěvků tak by to mohlo fungovat.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Krupajz: No to už je lepší, ale určitě ne nechat mínusy hned nově registrovaným uživatelům.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
To určitě ne, a možná bych ještě přidal aby se tomu kdo udělí mínus strhly body. Aby se rozdávaly jen mínusy co mají opravdu smysl, možná by to nebylo špatný i za plusy a pak by zde nevznikalo to co v tomto tématu. Kdyby se za udělování mínusů a plusů platilo WB, hned by si každý rozmyslel jestli nedělá blbost.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
peeeeta píše:
No a pak se zaregistruje nějaký nováček a bude hledat tvé posty a dávat ti mínusy.
Ono by to chtělo nějaký pravidla.


Tak to je jasný, že by to muselo mít nějaká pravidla, nejde to jen tak nasadit a basta.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se