Volná diskuze

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
Zdravím webdealeři,
naskytla se mi možnost menšího přivýdělku v podobě vkládání informací do CRM systému, myslím že se tomu tak říká. Jednalo by se o cca 1000 kontaktů, které bych měl vložit. U každého kontaktu je cca. 10 údajů (jméno, příjmení, firma, atd.), ale vůbec si nevím rady s tím jakou si za to mám říct odměnu. Máte s tímto nějaké zkušenosti, ať už jako dodavatel nebo odběratel? Kolik bych si měl říct za 1 kontakt? Podotýkám, že jsou to legálně posbírané kontakty :) Všechny kontakty dostanu na papíře a budu přepisovat do jedné databáze.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
A nedokážeš si změřit čas za jeden kontakt a to vynásobit tisícem a pak třeba 100 - 300 Kč na hodinu? Takhle ti nikdo neporadí, jsou systémy kde jeden kontakt vkládáš 30 minut a jsou systémy do kterých to naimportuješ z xls za pár sekund.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
no dejme tomu, že bych si čas změřil :) ale i tak tu píšeš "100-300 na hodinu", o tom mluvím :)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
asi jedine pres ten cas, kdyz jsem plnil zbozi do eshopu tak jsem si z casu pak prepocial cenu asi na 20kc za jednu polozku ale v tomto pripade je to mozna moc. Proste si skus kolik jich stihnes za hodinu a pak si vem takovou studentskou mzdu 250kc/hod

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to klidně udělej zadarmo, když si neumíš ocenit svůj čas :-). Ne, udělej to jednoduše, urči si sazbu na hodinu, změř jak dlouho ti trvá cca jeden zápis. Čas vyděl 1 hodinou (60 minutami) a vynásob hodinovou sazbou a je to.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
dobře :D 3 stejné rady, ale i tak si toho vážím :) 1+

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tři stejné, ono to ani jinak nejde, buď takto, případně za ks a nebo paušálně za celek. Každopádně částku si musíš určit jenom ty, tu ti nikdo neřekne, ani neporadí (otázka také je, jestli ti tvou výši bude protějšek ochoten zaplatit).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No dobře to promysli, tisíc kontaktů není málo a přepisovat to růčo z papíru, nebude jen tak. Bez vyzkoušení za kolik minut dáš jeden kontakt by si si mohl pěkně naběhnout. Dělal jsem růčo 300 kontaktů, každej 7 položek s tím, že se musel každej uložit, pak vytvořit nový, vyplnit a zase uložit. No pěknej vopruz, nebejt to můj projekt tak bych se na to ani nevy... :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
díky za příspěvek, právě si říkám, jestli to má cenu. Přemýšlel jsem o tom že si řeknu 7 Kč za kontakt, ale na druhou stranu, když si uvědomím, že to je 1000 kontaktů... nevím nevím :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No právě, deset údajů ručně přepsat, uložit, zkontrolovat to po sobě aby tam nebyla chyba. Přeci jenom je to deset tisíc údajů. To už není prdel :-D Můj odhad je, že to za tejden nedáš, neb nějakých 1300 údajů za den, i když to jsou jen jednoslovné věci je dost záhul. Podle toho si musíš stanovit cenu. Pokud je to ruční přepis a jde o 10 000 údajů přepsaných do databáze, tak i ta cena 7000 co by ti vyšla je na zvážení.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
myslíš, že si mám říct o víc? já právě myslím, že bych dejme tomu stihnul 2000 údajů denně, vyšlo by mi to na 5 dní... zase 10000 by mi přišlo moc, nebo to číslo na mě tak působí v poměru se zakázkou :D bude to vypadat jako výsměch, nebo ne?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak to zkus, vem 100 údajů a po deseti je dávej do databáze a uvidíš jestli dáš 2000 údajů za den. Třeba ti to půjde, já tuhle "pásovou výrobu" nemusím :-D Proto se tyhle zakázky zadávaj brigádně, bo to nikdo nechce dělat a firmu na to nezaplatíš :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Mozna trochu chybi o co vlasntne jde, opisovat uplne nahodne stringy neni to same jak treba jmeno prijmeni adresa atd, ale nevidim duvod proc si nerict o 10k za takovou praci, ma ten zadavatel jinou moznost? Npsani skriptu ktery to automatizuje urcite nebude levnejsi, a bude to funovat jenom v pripade ze jsou vstupni data uplne pekne.
//mel bych jit radsi spat, berte me s rezervou

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
dobře, tak tedy všem děkuji za rady :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
záleží kolik položek vyplňuješ a jestli to je styl označ/zkopíruj neb musíš něco dopisovat...ale pokud budeš levnej, tak "by ses" mi mohl hodit :-)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak snad ty sám musíš vědět, jakou máš cenu ne? Jak už bylo řečeno, změř si třeba čas a pak popřemýšlej, kolik na hodinu by sis tak za to vzal. Ale nejlépe se musíš umět nacenit ty sám :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se