Volná diskuze

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Vlastním www.papirovemesto.cz, ale nějak uvažuju co s tím dál. Na lepení modelů jsem nesáhl tak rok, web má GPR2/SR1 a není to úplně marná doména pro modeláře. Nějaké nápady na další využítí? Případně zájemci?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jakou má/měl návštěvnost?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Kolik za to chceš ?

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Taky by mě zajímalo jakou má návštěvnost, podle toho bych se zařídil dál.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
ja bych to foldnul a ty 4 clanky si fouknul nekam jinam, zase tak vyborna domena to neni dle me. leda jestli na to mas cas a nic lepsiho na praci, tak se tomu venuj a navstevnost a potencialni zisky porostou, no ale jestli te tema uz nebavi, tak neni o cem

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
zase tak vyborna domena to neni dle me
V tomto případě záleží na návštěvnosti. Pokud máš web na blbé doméně a má dobrou návštěvnost, byla by blbost se ho zbavovat. I na webu s blbou doménou se dá něco vybudovat, pokud máš návštěvnost a lidi co se o toto téma vážně zajímají. A zvlášť když se jedná o koníček, je spousta lidí, kteří jsou schopní psát zadarmo jen protože je to baví. (pak už teda záleží na člověku jestli jim za to něco dá nebo ne ale to teď neřeším, chci jen poukázat na to že to jde, co zato si musí vymyslet každý sám)

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Jak ale říkal "dokec" jestli ho to nebaví tak je to o ničem.

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Nemyslím si, můžeš vydělávat na reklamě i na webech o které se zrovna nezajímáš, když najdeš někoho kdo se zajímá a bude web plnit.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Když se o web nebude starat nahodí tam reklamu tak mu to stejně nic nepřinese jelikož mu web zvadne. Ale když najde někoho jak psal Krupajz kdo mu to bude psát a bude ho to bavit psát klidně i zdarma tak na tom vydělat může.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Takový web by mohl dotáhnout komunitu, takže pokud si jej budeš nechávat zkus tam rozjet nějakou diskuzi. Nemusí jít o nějaké robusní fórum.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Zatím je návštěvnost okolo 10 UIP denně, takže žádný zázrak. Ale má to nějaké ranky a historii, tak se mi to zas nechce úplně zahazovat. Možná občas přidám nějaký článek a uvidíme. Ještě jsem přemýšlel udělat z toho minisite o Langweillově modelu Prahy, který je celý z papíru.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se