Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mám jeden web a v rámci zkoumání, bych chtěl udělat naprosto totožný web. Jiná je pouze velmi podobná doména. Jak nejlépe překopírovat WP blog, aby vše bylo přesně 1:1 včetně nastavení pluginů a šablon? Jde to přes nějaký plugin? Nyní je mi jedno, zda to Google vezme jako duplicitu...

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Udělej zálohu vyexportuj tabulky z databáze. Nahraj tabulky na druhý web a tabulky do druhé databáze. Melo by to zůstat komplet i s pluginamy.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Před nahráváním, databáze na nový web, nezapomeň pozměnit název domény, na který kopii webu nahráváš.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
1) export databáze a import do nové
2) překopíruješ FTP obsah
3) ve Wordpressu bude nutné v nastavení upravit cesty instalace (jinak se nebudou zobrazovat obrázky atd.)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No já už to dělal několikrát (hlavně kvůli šabloně a pluginům), ale vždy se mi rozhodilo nastavení šablony a pluginy nebyly "nastavené" byly jakoby v základu. Takže to moc 1:1 nešlo...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Úplně bezpracně to neuděláš nikdy (ani s žádným pluginem), vždycky budeš muset něco nějak doladit. Každý takový přesun je otázka pár minut.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
sikec píše:
No já už to dělal několikrát (hlavně kvůli šabloně a pluginům), ale vždy se mi rozhodilo nastavení šablony a pluginy nebyly "nastavené" byly jakoby v základu. Takže to moc 1:1 nešlo...



jde to, použí popis co je výše. Udělej export db, importuj do nové db, přepiš cesty na novou doménu a přesuň pomocí ftp soubory.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se