Kritika stránek

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
Zdravím Webdealeři,
rád bych věděl váš názor na tuto stránku http://shamballa-naramek.cz. Hodnoťte prosím všechno (funkčnost, vzhled, texty, jak to na vás působí)

Jak asi posléze zjistíte, jedná se o affil stránku. Poslední dobou jsem se o affiliate podnikání začal více zajímat a toto je má první stránka tohoto druhu. :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Uprav si Facebook box, zobrazuje se ti tam jiná stránka, než by měla (předpokládám):
Shamballa.png
Shamballa.png (113.23 KiB) Zobrazeno 2595 krát


Jinak celkem dobrý :) Design jednoduchý a přehledný, co je Shamballa jsem se dočetl, takže asi připomínky nemám :D Jen možná dole použij jiné stránkování (předpokládám, že jedeš na Wordpressu) tak bych tam hodil WP-PAGENAWI, aby se zobrazili všechny stránky (číslovaně)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
ahoj, jejda to jsem malinko přehlédl :D doupravím, díky :) nejedu na wp, je to statická stránka :) a ten odkaz vede rovnou na cílový eshop ... nějaké výtky například k fontu nemáš? čekal jsem, že font bude nejvíce kritizován :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Aha jo, jsem předtím nekoukal, kam ten odkaz vede :D Jinak k fontu žádné výtky nemám, čte se dobře, velikost se mě osobně zdá taky OK, tak proč něco vyčítat? :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
no právě o velikost se jedná :) někde malinko přečuhuje pod obrázek té šambally, což by neměl... snažil jsem se to nějak opravit, ale v mozille a exploreru mi to furt blbne :/

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jsem ani netušil co za blbosti lidi vyhledávají na netu. Odhadovaná návštěvnost celkem slušná, design jednoduchý a přehledný. Práce na webu tak na pár hodin. Věřim, že to nějakou tu kačku přinese :-)

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
Čistý a jednoduchý - vyhodil bych ale FB box (budeš budovat komunitu u náramků?) + adsense v bočním panelu - když už affiliate, tak se zaměř jen na něj a netříšti monetizaci jednoho webu.
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Ondřej Martinek píše:
Čistý a jednoduchý - vyhodil bych ale FB box (budeš budovat komunitu u náramků?) + adsense v bočním panelu - když už affiliate, tak se zaměř jen na něj a netříšti monetizaci jednoho webu.


Naopak FB bych nechal - pusobi pak web duveryhodneji. Taky využivám :-)

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
Poptavka-zdarma.cz :-D přesně to jsem teď napsal, jenže se mi to celý vymazalo protože jsem omylem kliknul na tvůj profil :-P. Přijde mi to tak více důvěryhodné :) musím přivést na tu FB stránku o něco více uživatelů a bude to vypadat dobře, pokud je jich tam málo, tak to nevypadá nic moc... co se týče toho adsence (v tomto případě teda skliku), tak jsem o tom dost přemýšlel, nakonec jsem to tam dal, ale asi to brzo odstraním, protože jak říká Ondřej Martinek, nevypadá to moc dobře, navíc je to další typ monetizace a hlavní je asi ten affil... tak Vám všem děkuji za rady a názory, samozřejmě budu rád i za další :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se