Volná diskuze

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
wico píše:
já mám jednu časem na ni napíšu něco o sobě
PaBlb.cz


Na tu bys mohl dát info o více lidech co sem chodí :D Občas by stálo to zarchivovat :D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Kolem 20-30, přesně nevím každý týden se to číslo mění.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
xmrnv100 píše:
To bych viděl asi víc, možná i tisíce. Ale je pravda, že to má každý v záložkách.


Kdo může mít doménu s reklamou v záložkách, to mi řekni.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:
No, víceméně je to divný, že si s jeho kapitálem nemůže tuto doménu zajistit. S návštěvností bych to viděl bledě. Kolik tipujete? Já tak 200-300 lidí den a pořád to jde dolů.


Tady spíš jde o to, že na Facebook.cz by musel mít obsah , který Facebook poskozuje. Proto vlastník domeny využívá web pro re-direct (sbírnání návštěvnosti lidí, co se překlikli).
Zase na druhou stranu by Facebook teoreticky mohl být ochranou známkou (podobně jako si uloz.to odchytalo svoje odnože domén)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Kohy píše:

Kdo může mít doménu s reklamou v záložkách, to mi řekni.


On asi myslel přihlašovací stránku FB že má každej v záložkách, ne tu s koncovkou CZ :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jako spousta lidí je hodně tupých. Význam Záložka vůbec neznají nebo nepoužívají a název webu píší do řádku vyhledávače a ne prohlížeče - takže můžete celkem lehce získat přístupy na doménach typu seznam-cz.cz apod. Hlavně se jedná o starší generaci. (teda mně je 60, takže ještě tu starší :-D )

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Taky chci aby mi už bylo 60 :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No, to je pravda, co lidi vyhledávají za nesmysly, to mě hlava občas nebere. freez: Jo, asi máš recht. :)

KMSoft
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 35
Registrace: 04.07.2013
Mac píše:
Z těch, co mám si cením dvou.



zamlouvám si subdoménu. "Ka.PaBlb.cz" na oko vypadá celkem hezky a obsahem by se plnila samo :D


Mě se zase líbí varianta "Sem.PaBlb.cz" - samozřejmě, stejně jako u Tebe "Ka" má i to "Sem" regionální zaměření... :-) :-D Určitě by to byla dobrá adresa pro souhrn rad, tipů a triků. :-) Byť to asi většina návštěvníků neocení skrz své ego. :-)
Martin Kanala
www.kmsoft.cz

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Myslím, že na doméně Sem.PaBlb.cz by mohla být moje fotka :D
Vlastím jednu doménu www.fanaticky.cz to je o proti vám minimum

KMSoft
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 35
Registrace: 04.07.2013
Zdeňku, upřímně si myslím, že důvod k tomu, vidět se na takové doméně, máme v hlavách asi všichni. :-D Ale bez těch chyb, které by nás k tomuhle vedli by byl život nuda. :-)

Každopádně, o Tvé doméně jsem již slyšel, respektive o tom webu na ní. Jestli se můžu zeptat - kolik lidí vlastně chodí na tenhle web? :-) Je to docela úzké téma, tak by mě celkem zajímalo, jak se lidi z tohohle segmentu naučí chodit na obdobné portály. :-)

PS: Omlouvám se ostatním za lehký OT, ale fakt mě to zajímá. :-D
Martin Kanala
www.kmsoft.cz

Fido
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
V současné době vlastním 42 domén:

cz - 19
sk - 1
eu - 2
gen - 11 + 3 nové gen. domény (.bike, .land, .sexy)
me - 3
us - 2
be - 1

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se