Volná diskuze

Je tato dynamická reklama snesitelná?
25%
30%
45%
Celkem hlasů: 20
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Áááááá, odkazy, propagace a další srágorky opět v plném proudu, i když tu o ně nikdo nestál a ani nic zásadního proti numero uno nepsal. Jo, pravda, banner prodává, poprvé v životě jsem nasadil blokaci reklamy a doporučuji to každému, hned je ten Webdeal krajší :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Migruješ z freehostingů, že se takový zastánce? A nebo se bojíš toho zpoplatnění? :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Další věcné příspěvky od našich obdivovatelů (Wl..., ali...). Alespoň se máte čím bavit. Oba jste předvedli věcné příspěvky a hodně jste nám poradili s tím, jak máme dělat reklamu a marketing :-) Budeme rádi za další rady, protože rady od tak zkušených odborníků jsou velmi hodnotné. Určitě oba patříte mezi největší kritiky naší firmy a neodpustíte si jedinou příležitost se kolem "nás otřít". Děkujeme, protože tím, že se o nás mluví, je jasně vidět, že někomu stojíme za to, aby nám obětoval svůj čas. Dělá nám to reklamu a utvrzuje nás v tom, že to děláme dobře. On i ten banner vzbudil emoce, vyvolal tuto debatu a tím přesně splnil svůj účel.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Když už tak "dobře radíme" a "propagujeme vaší firmu", tak upozorňuji na to, že v tomto grafu (https://stats.nic.cz/stats/hosting/?sd=hosting_type&sv=77&rd=2014-02-06&dr=1y&tp=i-1m&ss=0&ds=normal&da=chart) je jistá chybička (nepotřebuji vysvětlovat, čím to je!!!), tak si zjednejte nápravu, ať můžete používat i tuto část statistik ;-). Váš úspěch, či neúspěch a celá vaše firma je mi zcela buřt (jestli tu zítra budete, nebo nebudete se na kvalitě mého spánku neprojeví) a ani jí neřeším a stejně bych se vyjádřil i k jinému hroznému banneru, který by zde byl, ať už by to byla vaše konkurence, nebo nebyla, takže nemusíte za vším hned nějakého schovaného čerta. A opakuji, že vyjádření osobního názoru na danou věc není rýpání, což už jsem vám jednou psal na Twitteru!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
To víte, všichni už se od nás odstěhovali :-) a proto ten hrozný úbytek ve statistice.

Nikdo nikde nehledá čerta. Tak jak se vyjadřujete Vy nebo někteří jiní, tak jsme se dovolili vyjádřit my. Požádali jsme kritiky o radu a radu (až na jednu výjimku) nemáme.
Tohle vlákno je sranda a musíte to tak brát. V každém případě rada, jak to máme dělat jinak (a možná lépe) tady zazněla jen jedna. Bannery a stránky máme hrozné, ale prodávají a to je účel. Musíte to brát tak, že jsou hrozné i třeba kvůli tomu, aby prodávaly... To by měl být asi závěr celého vlákna a nebudeme si tím kazit další krásný den.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Však to také jako srandu beru a absolutně si tím den nekazím, jelikož se směji ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
sranda musi byt, ja to beru jako rozptyleni pri psani nejakeho posudku, nechcete se jeste chvilku dohadovat at mam co cist? :D
(jdu asi spis pustit film)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nikdo se tu nedohaduje, není také proč, anketa je jasná, tak jen diskutujeme :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pánové, začínalo to bannerem a už jsme zase tam, kde jsme nechtěli být. :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Asi tak nějak, jelikož jinak je to tu celkem mrtvé.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tak založte nějaké pořádné topiky... :P

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Kde je banner Wedosu?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Kohy píše:
Kde je banner Wedosu?


Ti prej vadil, tak ho Ota dal pryč :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No to byla doba... :D Já si to říkal, že pravda a láska zvítězí!

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Nebo to je tak, že se nám to nevyplatí a tak jsme to nechtěli prodloužit :-)
Ano, B) je správně...

Tak zase třeba příště. Málo diskutujete a tak to nemá přínos.

PS: Jen tak mimochodem jiná blikátka nevadí...? :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Neřekl bych že to má co dělat s tím, jestli diskutujeme málo, nebo hodně. Těžko tu najdete někoho, kdo by vás neznal, potažmo někoho, kdo by na banner klikal. Jo takhle slevový kupón který nebude na každém druhém webu který navštívím, to by mělo asi větší úspěch než banner. Na druhou stranu já osobně jsem se o vás dozvěděl zrovna tady na Webdealu a to i bez banneru :-)

PS: no ten blikací Český hosting taky žádná hitparáda :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tahle kombinace bannerů je pěkná :) Nicméně věřím Wedosu, že se to tady nevyplatí, vemu-li v potaz cenu za měsíc, tak pochybuju, že to přinese tolik zákazníků, aby se z toho reklama pokryla. Jóó Monitoruju.net tam je smysl jinde :D

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
freez
Chyběl tam smajlík. :-)

My jsme tady byli za reklamu rádi, ale pro nás je největší zdroj nových klientů doporučení od stávajících.

-- 08.03.2014 09:38 --

A ať je nějaká diskuze, tak založíme nové vlákno na téma dedikovaných serverů:
http://datacentrum.wedos.com/a/345/pred ... rvery.html

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No nevím, zda je reklama na webu, kde vás všichni znají, účinná. Ajťáci neklikají, to dá rozum, ne? :P Zaměřte se na doporučení od stávajících, to je to, co bude poměrem cena/výkon/branding zajímavější.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
wedos píše:
Nebo to je tak, že se nám to nevyplatí a tak jsme to nechtěli prodloužit :-)
Ano, B) je správně...

Tak zase třeba příště. Málo diskutujete a tak to nemá přínos.

PS: Jen tak mimochodem jiná blikátka nevadí...? :-)


Jiná blikátka jsou též hrozně zpracované, tak se nemusíte bát, že by jste v tom byli jediný a myslím si, že to bude stejné i u konkurence, že se banner nemůže vyplatit ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se