Kritika stránek

mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
Poslední dobou se o alternativní medicínu začíná zajímat stále víc lidí a tak jsem pro ně založil toto fórum. Co si o něm myslíte? Má podle vás šanci se rozjet? Zároveň bych chtěl poprosit o radu někoho, kdo má s rozjížděním fór zkušenosti poradí jak na něj sehnat více uživatelů, respektive jak začít s propagací.

Duhos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 15
Registrace: 30.05.2012
Tak forum vypada prijemne.. Pokud takovych for neni uz nekolik zabehnutych, tak sanci to podle me ma..

Pro forum je treba dulezite ziskat nekolik odborniku na urcita temata, kteri ti budou do fora pravidelne prispivat a radit navstevnikum..

PS: To, co tam nekdo napsal o homeopatii, tak je takovej prikladovej zabijak diskuse.. Jeste par takovejch prispevku i jinde a muzes to asi zabalit.. :) Leda by se toho chytnul nekdo, kdo by mel potrebu to vyvratit..

-- 08. 03. 2014 11:11 --

A myslim si, ze konopi by si v prirodni medicine zaslouzilo vlastni slozku :)

mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
Díky za rady. Konkurence sice je, ale většinou jsou to jednovláknová fóra u magazínů, takže jsem udělal něco komplexnějšího a strukturovaného. To konopí jsem taky zvažoval, asi tu kategorii vytvořím.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Reklama u nového fora není na místě, ten banner na headeru je dost velký a zabírá 1/4 stránky.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
kohy- Tu reklamu jsem sundal. Asi by to fakt hodně lidí odradilo.
Mac- Modrou asi nechám, ale můžu přidat další skin a uživatelé si pak sami vyberou. PS: Máš pravdu, kdo jiný než šaman dokáže svou silou přiklonit ducha internetových vyhledávačů na mou stranu :)

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
nebylo by lepsi a pro tebe snadnejsi nejdriv psat blog nebo magazin ? to forum je tak kosate a rozsahle, ze nez to bude vypadat jakztakz plne a hodnotne, tak to opravdu potrva...ale samozrejme drzim palce, ja bych to delat nemohl, tema jde absolutne mimo me, ale treba jsou v tomto oboru pekne moznosti monetizace

mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
O magazínu jsem uvažoval taky, ale s tím bych asi morálně dost bojoval, protože při psaní o alternativní medicíně bych musel být "na stejné vlně" s myšlením lidí, kteří alternativu vyznávají. Já, se svým pragmatickým myšlením s mnohými věcmi v alternativní medicíně nesouhlasím a pomyšlení že bych měl někomu vymývat mozek a psát na základě nepodložených informací, jako to dělají někteří léčitelé se mi nelíbí. Proto jsem založil jen toto fórum, kde můžu případné extrémní názory korigovat. O momentizaci přehled nemám, ale myslím, že při vyšší návštěvnosti by mohla být hodně slušná.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
mervin.33 píše:
O magazínu jsem uvažoval taky, ale s tím bych asi morálně dost bojoval, protože při psaní o alternativní medicíně bych musel být "na stejné vlně" s myšlením lidí, kteří alternativu vyznávají. Já, se svým pragmatickým myšlením s mnohými věcmi v alternativní medicíně nesouhlasím a pomyšlení že bych měl někomu vymývat mozek a psát na základě nepodložených informací, jako to dělají někteří léčitelé se mi nelíbí. Proto jsem založil jen toto fórum, kde můžu případné extrémní názory korigovat. O momentizaci přehled nemám, ale myslím, že při vyšší návštěvnosti by mohla být hodně slušná.


Tak z tohoto příspěvku jsem jednak nepochopil, proč si vlastně to fórum dělal a taky co jako teď čekáš? Že začnou chodit lidi na prázdné fórum a něco tam psát? Pokud nemáš obsah (blog nebo magazín) kterej by je přitáhl obsahem, tak tam nikdo chodit nebude, co by tam dělal? Diskuzí o altetnativní medicíně je mraky a diskutuje se tam hlavně o obsahu který je přidružený, nebo tam ty lidi táhne komunita okolo "něčeho" nebo "někoho". Rozjet fórum bez přidruženého obsahu, stojí buď čas (ale jen pro toho kdo se tématem zabývá) nebo peníze za napsání úvodních příspěvků skrze "startovací" uživatele. U tebe nevidím ani jedno, ani druhé.

Navíc jak už tu padlo máš to fórum hrozně rozvětvené, takže přidávání obsahu bude hodně pracné. Jinak ta světle modrá šablona je pěkná, ovšem je to to jediné co se na webu dá hodnotit.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se