Volná diskuze

Používáte Facebook?
92%
11 
8%
Celkem hlasů: 12
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zajímalo by mě, jestli používáte sociální síť Facebook a pokud ano, z jakého důvodu.

Za sebe musím říci, že Facebook využívám, sice ne, tak jako většina mých přátel, kteří tam tráví svůj život, ale mám tam v přátelích lidi (převážně ze školy) a Facebook je tak jedinou možností, jak být s těmito lidmi ve spojení. Dříve jsem tam ještě hrál hru od Zyngy - Mafia Wars a občas Poker, ale nyní již na Facebooku trávím méně než hodinu denně a chodím tam opravdu jen, když něco potřebuji. Na všechno ostatní mám Twitter a IM komunikátory.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Jo, jasné, facebook používam celkom dosť...Zapnutý ho mám stále a keď nemám čo robiť, čo je málokedy tam kuknem a pokecám s kamošmi. Tiež skúmam zákutia facebook marketingu :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
taktiež využívam facebook, predovšetkým na komunikáciu so spolužiakmi a so známimi, ktorých už nestretávam...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Facebook používám primárně k propagaci webů a projektů. Sekundárně na "pokec" s přáteli, jelikož spousta z nich bohužel nahradila icq/jabber apod. facebook chatem takže toto je důsledek.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Facebook mám, ale nějak extra ho nevyužívám. Občas s někým pokecám, ale to je tak vše.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Pořád si říkám, že se tomu jednou asi nevyhnu, ale zatím funguju bez Facebooku a nechybí mi. Navíc mi alespoň podle chování lidí okolo přijde, že nemít účet na FB šetří denně poměrně dost času :)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
-kst- píše:
Pořád si říkám, že se tomu jednou asi nevyhnu, ale zatím funguju bez Facebooku a nechybí mi. Navíc mi alespoň podle chování lidí okolo přijde, že nemít účet na FB šetří denně poměrně dost času :)


To hej...Sú to hodiny denne...A pravdupovediac, keby tam nebolo pár ľudí s ktorými by som nebl v kontakte nebyť fb, tak tam už dnes nie som

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst- píše:
Pořád si říkám, že se tomu jednou asi nevyhnu, ale zatím funguju bez Facebooku a nechybí mi. Navíc mi alespoň podle chování lidí okolo přijde, že nemít účet na FB šetří denně poměrně dost času :)


Člověk se nesmí strhnout masou, nevybavuji si ani jeden příklad, kdy by krok s masou byl užitečným.

David Hradil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 02.04.2011
Já Facebook mám a využívám ho celkem hodně, ale měl bych se začít krotit, času málo a aby mi ho bral facebook je škoda :D Jinak ho hlavně používám pro komunikaci s přáteli s kterými nejsem často v kontaktu.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Ze začátku jsem FB používal na komunikaci s lidmi z WT (lepší než PM) a zdroje inspirace na články (víc lidí postovalo zajímavé články), pak se přidali známí a už to jelo. V současné době je dobrý hlavně na pořádání srazů. Stále se přes něj dají domluvit kšefty a je tam pár skupin, kde se pravidelně dají sehnat zakázky. Nové lidi už si do FB nepřidávám. Spíš to jen tak sleduju co se děje, na specializovaných skupinách se dá i něco prodat, popřípadě sledovat poptávka. Na získávní informací je ideální Twitter + RSS.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Drago, môžeš nejak bližšie uviesť nejaké skupiny? :) Ak to teda nie je tajné

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ďakujem, skúsil som požiadať o členstvo tak uvidíme...

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Tak já osobně ještě studuji VŠ a Facebook je skutečně nejlepším prostředkem, jak získávat informace od lidí ze školy. Když se založí skupina, kde je třeba 300 studentů stejného oboru, tak se z toho dá vytřískat opravdu slušné množství informací. Samozřejmě to má téměř každý, takže ideální pro komunikaci.

Jinak FB používám taky k propagaci svých webových stránek (přes fan page), co tak sleduji statistiky v Google Analytics, tak to rozhodně není v mém případě zanedbatelné množství lidí a pomáhá to k novým návštěvníkům :). Samozřejmě doporučuji dávat ke článkům FB tlačítka, u obsahových webů je to podle mě jedině přínosem :).

David Hradil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 02.04.2011
Drago píše:
Většinou jsou skryté, nejznámější je TvářoTrh, která vznikla po změnách na WT.

Jsem tam :) Doopravdy vypadá zajímavě skupina :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se