Volná diskuze

simonstraka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 25.12.2013
zdarec lidi, chci si koupit kameru, abych s ní mohl natáčet sportovní akce, triky, kousky a tak… Koukal jsem už na netu, ale nejdřív než si nějakou koupím bych se rád zeptal na nějaká doporučení, zkušenosti a tak… nerad bych investoval peníze do nějakého krámu, který není dobře funkční a nesnímá dobře. Když už ty peníze budu do toho vrážet, tak ať to stojí za to. Za doporučení a rady děkuju ;)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Akce = 120 fps. Víc ti k tomu asi neřeknu.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
hlavně rychlé a přesné ostření, světelnější objektiv bude lepší, dnes už asi záznam na karty
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alexkardic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 16.01.2014
čus no a kolik chceš do ní investovat? Ono přece jen je rozdíl kamera za 5 000 a kamera za 20 000 ;) ale ke sportu si myslím že je dobrá volba buď Magicam nebo GoPro

simonstraka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 25.12.2013
ahoj, no maximálně bych do ní chtěl vrazit 10 000 se vším všudy, a která z nich je lepší? Magicam nebo GoPro? Když jsem koukal na netu, tak jsem našel recenze, kde jsou si docela podobné ;)

alexkardic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 16.01.2014
když jsem si já kupoval kameru, tak jsem si ošahal obě dvě a pak jsem se rozhodl pro magicam, protože obě dvě jsou na tom kvalitně stejně akorát magicam je levnější a je k ní spousta věciček zadarmo, displej, baterka, držák na helmu a tak… Já jsem s ní spokojený

simonstraka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 25.12.2013
a když teda máš tu magicam, tak pacuje se s ni dobře? Ty věci kolem toho zadarmo mě docela zaráží, protože když jsem koukal na net, tak u gopra jsou ty věci k tomu docela drahé :O tak zatím teda vede magička ;) no ještě uvidím…

alexkardic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 16.01.2014
jo pracuje se mi s ní dobře ;) je dobrá, lehká na ovládání a videa jsou dost dobrý… a ty věcičky kolem jsou k tomu zdarma, to je pravda. To u gopra si musíš dokoupit no… :D to je docela na prd no… jak jsem psal ošahal jsem si obě dvě a přišly mně kvalitně stejné… Magicam je prostě kvalitní a v rámci cen kamer levná ;)

simonstraka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 25.12.2013
tak to rád slyším… jen pro kontrolu prosím bavíme se teda o té stéjne? http://www.magicam.cz/obsah-baleni/info ... icam-sd21/ abych náhodou nekoupil nějakou jinou :D je pravda že se mi líbí,hlavně teda cenově :D , takže do ní asi půjdu a koupím si ji.. Nevíš prosím, že když si ji budu chtít koupit, jestli to jde jen přes net nebo i v elektru? Radši bych si ji koupil v kameném obchodě, přece jen je to lepší… ;)

alexkardic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 16.01.2014
jo, jo bavíme… no cenově je právě boží. Když si ji budeš chtít koupit v elektru, tak doporučuji Datart, tam je a nebo normálně přes net, ale chápu asi si ji chceš před tím, než si ji koupíš nějak ošahat ;)

simonstraka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 25.12.2013
díky ti moc za rady, pomoc a tak… No zajdu si do toho Datartu a tam to omrknu a když už tam budu tak si ji asi rovnou vemu sebou domů :D ať nemusím pak chodit zbytečně znova do davů zběsile nakupujících lidí :D

simonstraka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 25.12.2013
tak ji mám, už dřív ;) ale pořádně jsem ji zkoušel a tak všechno… ;) vyhovuje mi po všech stránkách. Díky ti moc za rady a pomoc ;) točí se s ní parádně a záběry jsou taky super, jen doufám, že mi nějaký ten pátek vydrží a nebude to shitka ;)

alexkardic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 16.01.2014
tak to jsem rád, že jseš s ní spokojený. Vydrží, když se k ní budeš chovat tak jak se má :D všechno vydrží, když se s tím zachází dobře. Tak hezké natáčení sportů ;)

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Jste spokojeni s vydrzi ? Me se nekdy docela rychle vybije, jeste jsem neprisel na to, co tom zapricinuje
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Cervanek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 30.04.2014
Zdravim - prave vysla nova kamera od MagiCamu, S70 - http://www.magicam.cz/obsah-baleni-aee- ... ni-kamera/ - a je jeste lepsi, mimo jine ma o dost zvetsenou kapacitu baterky, i te externi. :) Doporucuju vsema deseti, oproti SD21 je to vyrazne zlepseni. Cena je ted trosku vysoka, ale za tejden to uz, pocitam, klesne :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se