Volná diskuze

buydomain
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 12.10.2011
peeeeta píše:
buydomain: co přinese někomu příspěvek se smajlíkem? Jakou takový příspěvek má hodnotu?


Může vyjadřovat postoj toho, kdo ho napsal. Jestli má nějaký příspěvek hodnotu je druhořadé a subjektivní nebo jste si nevšiml, že většina diskusních fór je zaplevelena nesmyslným plácáním bez hodnoty? Pokud to víte, tak proč řešíte zrovna tento příspěvek? Vy také nepíšete všechny příspěvky hodnotné a druhé chcete posuzovat.
Další věc, že pokud někdo reaguje na tento úsměv tak jak reaguje, má nejspíše nějaký vnitřní mindrák, normální člověk si toho nevšimne nebo se zasměje také a neřeší to.
www.buydomain.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
ja budu ted nekdy delat blacktrh revival ktery bude urceny specialne pro spamboty, takova psycho sekce by se tam urcite vlezla :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mac píše:
Navrhuju založit kategorii "psychologie", kde bychom si mohli vzájemně rozebírat charaktery.

1. šlo by o něco, co Webtrh nemá,
2. byla by sranda a to sranda k*cenzura*rva pořádná. :-) (smajlík)


Pak navrhuji ještě sekci "věštíme z křišťálové koule a kávové sedliny" to taky WT nemá a taky tam bude podle mého sranda :-) témat je tu do takové sekce docela dost :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Já bych navrhoval sekci Poradce na telefonu, když si prostě nebudeš vědět rady, jsou tu odborníci, co ti poradí. Než čekat na odpověď. Takový malý helpdesk... :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Kohy: A kolik by byla cena za minutu?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Cena za minutu by byla dle domluvy popř. sazby přímo v příspěvku. :P Berte to tak, že je tady pár odborníků, kteří by opravdu dokázali aktuálně pomoci. Již dříve mě to štvalo, že musím čekat na odpověď na fóru, abych se něco dozvěděl. Takhle by se problém mohl vyřešit takřka hned (samozřejmě, pokud by obě strany měly mobil u sebe) a ve dvou se to lépe táhne.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se