Kritika stránek

helllboy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 25.03.2014
Dobrý den,
rád bych slyšel Váš názor na můj ryze amatérský počin, který naleznete na adrese www.kzamysleni.cz. Jako člověk veškerými IT věcmi nepolíben jsem web uplácal zadarmo ve wordpressu a vypadá proto tak, jak vypadá (logo mi dělal kamarád, který naštěstí ovládá aspoň trochu grafické programy). Z obsahu je patrné, že jsem nechtěl nic křiklavého a kýčového, naopak jsem se snažil uspořádat věci na stránce přehledně a intuitivně, zvolit decentní barvy, které netahají oči. Modernější provedení by webu samozřejmě prospělo, nenašel jsem ale šablonu, která by mi sedla lépe.


Co na web říkáte? Čte se dobře? Není příliš statický a nudný? Vrátili byste se na takovou stránku? A co byste případně zlepšili?


Děkuji za odpovědi!

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Za mě N1. Četl jsem sice jen jeden článek, celkově však na mě web působí přívětivým dojmem.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Pěkné, líbí se mi to.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Pěkný web :) Přehledný, jednoduchý a design takový nenáročný ale splňuje vše, co by splňovat měl, takže za mě rozhodně ANO :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
mě vadí ta těžkopádná a unavující oranžovo červená "křiklavka" tu bych vykopnul
pasovala by tam moderní zelená nebo modrá k té šedo modré jak máš jako hlavni
odlehčilo by to a osvěžilo oko
Takhle mě unavuje a nelíbí mi se mi to
mrkni se třeba sem zaexperimentujte :)
Kód: Vybrat vše
https://kuler.adobe.com/create/color-wheel/

B-B
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 26.03.2014
Čisté, přehledné. Neurazí ani nenadchne. Nicméně tu červenou bych vyměnila za příjemnější barvu. Modrá by byla dobrá. Modrá barva má nejdelší vlnovou délku a je nejvíce uklidňující barvou. Označuje autoritu, důstojnost a hrdost. A velmi hojně bývá spojována s inteligencí. Vzhledem k obsahu bych volila tedy modrou. Samozřejmě střídmě. Pouze zaměnit za červenou, protože příliš mnoho modré barvy zase může vyvolat zklíčenost. :o)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Je to takový čistý design, ale jelikož tu šablonu vidím již na dalších několika webech, tak už mi to přijde takové ohrané.
Ta změna té barvy by byla příjemná, odlišilo by to web a bylo by to příjemnější na pohled.
Za mě máš pochvalu za to, že je šablona v češtině. Většina lidí ji jen nasadí a vůbec se nestará o přeložení.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se