Domény

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Dochádza k zmenám pri predregistrácii expirovaných domén. Nevie niekto bližšie informíacie ohľadom chystaných zmien ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Marek L. píše:
Dochádza k zmenám pri predregistrácii expirovaných domén.


Jestli je to hláška na webu, tak jsem to tam nenašel. Nicméně Gransy dřív psal, že dnešním dnem končí podpora odchytu .cz domén.

Kromě Subregu nabízelo odchyt domén i RegZone, ovšem nezjišťoval jsem, zda ji budou poskytovat i po těchto změnách. Dál tu máme dAukci, která se na tohle připravila.

HajekJirka
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 26
Registrace: 22.08.2011
dAukce je podle mě bezkonkurenční. P

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
HajekJirka píše:
dAukce je podle mě bezkonkurenční. P


to je ale často sa stáva, že doména zbytočne predraží.

HajekJirka
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 26
Registrace: 22.08.2011
Marek L. píše:
HajekJirka píše:
dAukce je podle mě bezkonkurenční. P


to je ale často sa stáva, že doména zbytočne predraží.


Tak už to u aukcí bývá. :-)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
HajekJirka píše:
Marek L. píše:
HajekJirka píše:
dAukce je podle mě bezkonkurenční. P


to je ale často sa stáva, že doména zbytočne predraží.


Tak už to u aukcí bývá. :-)


preto je výhodnejšie pokiaľ doménu chytíš inde a nejde do aukcie, avšak úspešnosť iných poskytovateľov predregistrácii je pri lepších kúskoch veľmi nízka, dalo by sa povedať, že sa blíži k 0, ak sa mýlim opravte ma..

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ja som zase počul, že sa s odchytom domén nekončí, ale odchyt bude o niečo drahší kvôli zmenám CZ NIC-u...Keď si zajtra nájdem čas, tak upnem aj nejaký link

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Gondal píše:
Ja som zase počul, že sa s odchytom domén nekončí, ale odchyt bude o niečo drahší kvôli zmenám CZ NIC-u...Keď si zajtra nájdem čas, tak upnem aj nejaký link


zatial som nenašiel presnejšie vyjadrenia, každopádne očakávam nárast cien. O zmenách písal aj v inej diskusií Jakub Senko

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Z webtrhu od majiteľa subregu:
presne tak ...

1, domeny se uvolnuji v jiny dny
2, domeny se uvolnuji po cely den
3, a cz-nic zpoplatnil requesty nad urcity limit

pouziti dosavadnich scriptu na aplikaci celeho dne by znamenalo statisticove naklady navic ... takze se musi prepracovat vse kolem toho, coz vyzaduje poradne otestovani a taktez navrzeni novych cen za specialni registraci, coz je duvod k tomu proc jsme objednavky vsem ukoncili.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
dík za info, som zvedavý ako to poriešia

Remail
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 10.08.2011
Momentálně subreg a celé gransy s.r.o. nemůžu ani cítit, takže z vysoka na ně ser*

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Remail píše:
Momentálně subreg a celé gransy s.r.o. nemůžu ani cítit, takže z vysoka na ně ser*


z akého dôvodu?

Remail
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 10.08.2011
Jejich majitelé se chovají jako malý fakani... Všechno znají všechno ví, největší bossové... S prominutím, některé uživatele posílají dopič**, což mi příjde nepřístupné !

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Remail píše:
Jejich majitelé se chovají jako malý fakani... Všechno znají všechno ví, největší bossové... S prominutím, některé uživatele posílají dopič**, což mi příjde nepřístupné !


ja som s nimi podobnú skúsenosť nemal, neviem posúdiť, ale z časti si niečo podobné do určitej miery môžu dovoliť (nemyslím posielať niekoho niekam), určite sa často opakujú rovnaké banalnosti

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Nikdy nikde v zadnym pripade jsme nikoho nikam nijak neposlali a ani bychom si to nikdy nedovolili ... pokud jste jinyho nazoru, poslete mi oc se jedna, a rad veci dam dohromady.

Jinak specialni registrace budou, ale az budeme sami vedet jak to bude narocne na pocet requestu do registru a tim i cenove.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
gransy: ono to bude asi kvôli webfairu ;)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
gransy píše:
Nikdy nikde v zadnym pripade jsme nikoho nikam nijak neposlali a ani bychom si to nikdy nedovolili ... pokud jste jinyho nazoru, poslete mi oc se jedna, a rad veci dam dohromady.

Jinak specialni registrace budou, ale az budeme sami vedet jak to bude narocne na pocet requestu do registru a tim i cenove.


kedy cca budete vedieť a dáte informáciu o cennách a ďalších postupoch?

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Kolem 20.10.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
gransy píše:
Kolem 20.10.


dovtedy nebude možne nikde odchýtavať .cz domény alebo sa to týka len subregu?

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
tyka se to jen subregu, nicmene do 15.10 se ani zadne domeny neuvolnuji, takze jde jen o 5 dni ( 15 - 20 )

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
gransy píše:
tyka se to jen subregu, nicmene do 15.10 se ani zadne domeny neuvolnuji, takze jde jen o 5 dni ( 15 - 20 )


5 dní je pohoda klídek, každopádne ďakujem za info

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se