Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Dříve jsem používal AVG a to od jeho prvních verzí až po ty poslední, poté jsem měl chvíli Eset smart security a nyní již nějakou dobu používám Aviru a jsem s ní maximálně spokojen. Pro nekomerční použití je zadarmo, nezatěžuje zbytečně systém, pravidelně se aktualizuje a v testech antivirů končí na prvních příčkách.

Možná jedinou nevýhodou je, že je v angličtině (ale to mě osobně vůbec nevadí).

Co vy? Jaký používáte antivir a proč právě ten?
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já používám AVGečko již řadu let. Proč, ani nevím, asi lenost zkoušet nové :-) Nikdy jsem žádný problém s ním neměl, proto náhradu ani nehledám.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
na starom noťase som používal Aviru, platenú verziu a bol som maximalne spokojný. Predtým som používal Esest smart security a taktiež som nemal voči nemu nijaké výhrady.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Na WIN 7 jsem používal Microsoft Security Essentials a byla to paráda. Skroro jsem nevěděl, že tam něco běží a nechytil jsem nic. Jen, tuším, běží pouze na legálních Windows.

No a teď na Linuxu taky nemám žádný :)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak ako @berkas1, mám Eset Smart Security 5 a som viac než spokojný. Pred tým som mal AVG, ale to ma celý čas len sradlo - žiadne poriadne nastavenia, samé si to začalo kontrolovať každý vyberateľný HW bez môjho povolenia, spúšťalo si to kontroly, nedali sa niekedy vypnúť, aktualizácie trvali 5 minút a procesor bol stále naplno.

Teraz mám Eset a je to krása - aktualizácie síce každú hodinu, avšak ani neviem, že sa niečo aktualizuje. Kontroly vždy, len keď nesedím za PC a absolútne mi nebránia v práci, pri vložení USB používa novú technológiu (už neviem ako sa volá :) ), ktorá zabráni autorun-u a iným skriptom čokošvek robiť so súbormi - dovolí to iba mne.

Rozhodne odporúčam Eset.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Eset balíček už nějaký ten rok. Když jsem měl trial verzi a stahoval jsem si nějaké hry do mobilu tak v nich našel virus, který by ohrožil samotný mobil. Udělalo to na mě takový dojem že jsem si koupil celý balíček na dva roky. Původně jsem chtěl jen rok, ale za 2 roky bylo tričko, aneb zmanipulován marketingem :)

David Hradil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 02.04.2011
Já používám Avast :) zatím maximální spokojenst ;)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já používám na všech počítačích Microsoft Security Essentials a naprostá spokojenost. Minimálně to zatěžuje systém a ničím to hlavně zbytečně neotravuje. Myslím, že na Win 7 to bohatě stačí a je to ideální řešení, navíc zdarma.

HajekJirka
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 26
Registrace: 22.08.2011
Taky používám Avast a bez problému.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se