Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím.
Inzerujete tu někdo na Facebooku, jaký máte zkušenosti s novým systémem? (výsledky svých kampaní)

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Před pár dny jsem si zkusil svou první kampaň (pro získání fanoušků) a s výsledky jsem docela spokojený. Pohrál jsem si se zacílením a jeden fanoušek mě tak v průměru vyšel na 0,35 Kč. Takže v tomto směru spokojenost.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
xmrnv100 píše:
Před pár dny jsem si zkusil svou první kampaň (pro získání fanoušků) a s výsledky jsem docela spokojený. Pohrál jsem si se zacílením a jeden fanoušek mě tak v průměru vyšel na 0,35 Kč. Takže v tomto směru spokojenost.


Se sbíráním Like tam mám taky většinou dobré zkušenosti - lidi rádi klikají na vše co se hýbe :-D. Ale zajímá mě spíše obchod - cena/výkon za zobrazení a proklik.
ale díky za příspěvek

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
Využívám fb pro affiliate, takže cílovou stránkou jsou buď vlastní stránky s iframem či e-shopy a na fb ppc si nemůžu stěžovat - zacílení demograficky či geograficky, nebo dle zájmů - konverze v řádů desetikorun - ale trvalo mi 3 měsíce, než jsem ty kampaně vypiloval a přišel co funguje a co ne.

Mezitím jsem propálil asi 11 000 na kreditu, než se mi investice vrátila. Využívám vždy jen platbu za proklik, zobrazení se mi vůbec nevyplácelo.
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
11 000 na kreditu je celkem ranec, to se divím, že si to nevzdal.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Zkoušela jsem FB reklamu asi 4x a pokaždé sklamání, asi dělám něco špatně. Dávala jsem reklamu za klik at už na výrobek nebo liky pro fb stránku. Vycházelo mě to 6,- za jednoho v průměru.

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
Poprvé jsem chtěl něco překonat, takže proto jsem vytrval tři měsíce. Dříve s PPC jsem měl jen špatné zkušenosti, vždy jsem propálil peníze a žádný výdělek - začal jsem na Skliku a úprava ceny a cílení jsem zkusil převést i na fb - zde je však cílení na zájmy a ty mi sedí mnohem a mnohem více - i konverznost toho trafficu tomu odpovídá.

Liky na stránku jsou dle mě už pasé, protože facebook čím dál utahuje dosah příspěvků na vaší fb stránce - dle posledního prohlášení by ten dosah měl v budoucnu být jen za peníze. Takže vaši draze zakoupení fanoušci budou bezcení a budete za jejich opětovné oslovení znovu a znovu platit.
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se