Aktuální události

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Česká pošta od dnešního dne zdražuje a čirou náhodou, jsem včera našel ve schránce "opakovanou výzvu k vyzvednutí zásilky" . Kde je ale chyba když jsem tu první nedostal?

Musím podotknout že toto není poprvé. Už se mi stalo že jsem si objednal zboží z dealextrem ale nic mi nepřišlo. Když jsem to urgoval na DX psali že poslali. Pak jsem šel na poštu kde mi řekli že jsem nebyl zastižen a že to poslali zpět. No světe div se ani po půl roce zásilka zpět do Hongkongu nedorazila.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Občas se stane, že ve schránce najdu dopis pro někoho z jiné vesnice, kde jedinné co je stejné je číslo popisné domu. Nedávno se mi stal případ, kdy jsem očekával balík a oni ho chtěli předat na jiné adrese, naštěstí jsem se o tom dozvěděl a skočil si pro něj na poštu, ale také, žádný lísteček a hláška, že jsem nebyl doma.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak všude je to jen a jen o lidech, kteří pracují na daných pobočkách atd. Já si na poštu nemohu ani trochu stěžovat na rozdíl třeba od PPL. Od nich bych si nenechal přivézt již nikdy nic a je ta zase způsobeno tím, kdo jezdí zrovna v mé lokalitě. Chyba se může stát kdykoliv a kdekoliv, ale nesmí to se z toho stát pravidlo.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Milan_B. píše:
Česká pošta od dnešního dne zdražuje a čirou náhodou, jsem včera našel ve schránce "opakovanou výzvu k vyzvednutí zásilky" . Kde je ale chyba když jsem tu první nedostal?

Musím podotknout že toto není poprvé. Už se mi stalo že jsem si objednal zboží z dealextrem ale nic mi nepřišlo. Když jsem to urgoval na DX psali že poslali. Pak jsem šel na poštu kde mi řekli že jsem nebyl zastižen a že to poslali zpět. No světe div se ani po půl roce zásilka zpět do Hongkongu nedorazila.



Máme byznis, kde zprostředkováváme sídlo firmy a tento případ se nám děje denno-denně resp. se mi za celou dobu co tyto služby provozujeme nestalo to, že bych obdržel výzvu první. Je jediný důvod proč se tomu tak děje a to, že pošťačka musí u výzvy č.1 vyplňovat informace o zásilce + čas kdy tam byla. Druhou věcí může být "pouhá" lennost. Podotýkám, že v kanceláři jsme od 7 do 15h takže takže by nám to měla normálně donést, ale neděje se tak.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já se musím přiznat, že jsem s Českou poštou spokojen. Zatím jsem tedy neměl důvod, proč bych neměl být. Dokonce se mi velice líbí, když mě předem pomocí SMS upozorní na to, že mi má přijít balík nebo že byl doručen. Není to moc dlouho, co mi ty SMS začaly chodit, ale teď ano. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se