Bezpečnost

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Zítra si po mnoha letech půjdu koupit tištěné noviny. :) K zítřejšímu vydání lidových novin totiž bude připojena příloha IT Security.
Jsem opravdu zvědavý jak se redaktoři ukážou, očekávám bláboly neznalců, ale co, třeba Nás překvapí :)
Kampaň IT Security připravuje mediaplanet.com
V chystané kampani 'IT Security' se brzy dozvíte nejnovější trendy v oblasti zabezpečení IT a přečtete si, jakým způsobem to řeší ti nejlepší odborníci na trhu.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
To bude nějaký pravidelný pondělní seriál?

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Vůbec netuším, jen jsem se náhodně dostal k informaci, že zítra něco vyjde. (aktuality na soom.cz). Na mediaplanet.com , ani na jejich FB se mi nepodařilo nic přesnějšího najít, takže uvidíme zítra. Já si pro ty noviny určitě zajdu a pak sem napíšu o co jde.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No hele když nic, tak do toho pak oloupeme brambory :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Tak jsem šel v Ostravě od elektry až do přívozu a všude vyprodáno :) Sehnal jsem to až v přívoze v takové zapadlé trafice v části, kde bydlí hodně nepřizpůsobivých - takže tam tohle téma nejde moc na odbyt a ti chytřejší mívají strach si tam dojít :)

Má to 20 stran - obsah (zhruba): (11.5 strany je reklama, 1 titulka a pouze 7.5 částečně nereklamní obsah)

1) Titulka
2) Zabezpečte svůj ITC Svět (půl stránky reklama)
3) Reklama
4) Elektronický podpis v praxi (1/3 stránky reklama)
5) Biometrický podpis (1/3 stránky reklama)
6) Za většinou rizik stojí lidé (1/3 stránky reklama)
7) Reklama
8) Elektronická kontrola vstupu (1/3 stránky reklama)
9) Potřebujete chránit citlivé informace? (1/3 stránky reklama)
10) Jsou Vaše data v bezpečí? (1/3 stránky reklama)
11) Reklama
12) Proč musí být management rizik prioritou (1/3 stránky reklama)
13) Reklama
14) Finanční ztráty z pohledávek jsou příčinou insolvence 20% firem v úpadku (1/3 stránky reklama)
15) Reklama
16) Matěj Bárta mluví k vývoji M2C
17) Reklama
18) Opomíjené riziko podnikání - Vlastní zaměstnanci (1/3 stránky reklama)
19) Reklama
20) Reklama

Obrázek

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Mac píše:
Tak nevím, na železe už asi neulítávají a ty jsi podle všeho ve zdraví přežil, není ten strach pouze uměle živeným bludem? :-)

Rozhodně to není prostředí, kde by bylo vhodné jít na procházku s rodinou. Na druhou stranu když si tam chlap sám jen skočí do trafiky a hned pryč, tak je šance na průchod bez problému docela slušná. Když jsem tama šel párkrát za tmy, vážně jsem uvažoval o zbrojním průkazu.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Mac píše:
Já tam šel nedávno po setmění solo, s holou hlavou a v Lonsdale. Možná štěstí, možná zbořený jeden mýtus. Ať tak či tak, strach jsem necítil.

Ono to asi není denně stejné, ale problémy jsou tam často. Mezi zastávkama Křižíkova a Muglinovská chodím často mezi 18:00 a 02:00 (hudební bazar) a pochybné pseudolidi potkávám docela často. Dělá to tam bordel, kravál, .. hnus. Ale to je jedno, to už jsme zase trošku mimo :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se