Volná diskuze

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Ahoj. Chci se zeptat má tu někdo zkušenost s uživatelem webair?
Vystavil mi fakturu na zakázku na soutěžni web, tu jsem zaplatila. a asi po 2 dnech přestal komunikovat, tady se dívám že se přihlašuje vesele dál, tak kdyby někdo měl nějaké info, tel čislo kontakt budu ráda at mám s čím podat trestní oznámeni. Po bližším zkoumání jsem zjistila, že ičo nemůže sedět s tim s kým tvrdí že je. ŠLO o zakázku za 3 tis ..Nějaky rady jak postupovat, či admin zda mi pomůže a da Ip adresu dotyčného atd.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Tohle je už druhá nepřijemná zkušenost ttady, já opravdu už přemýšlim jak se toho vyvarovat, jak platíte zakázky? Po vytvořeni?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
kajerová píše:
Tohle je už druhá nepřijemná zkušenost ttady, já opravdu už přemýšlim jak se toho vyvarovat, jak platíte zakázky? Po vytvořeni?


Zásadně po vytvoření, pokud je spolupráce delší a není problém, tak naopak ochotně vyhovím i s platbou dopředu. Prvně ale nikdy.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Rovněž bych malé i velké obchdníky nabádal k max. obezřetnosti. V případě např. nákupu domén nebo dražších zakázek využijte třetí strany (deposit), které se postarají, že je platba ze přesně daných podmínek uskutečněna. např. http://www.tele3.cz/bezpecny-prodej-domeny.html
Inzerujete tu kdejaký puberťák, co nemá ani ŽL

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
zkušenost by jsi měl mít ty nebo měla
kupovala jsis od něj tu nesmyslnou inzerci co máš
podle mě tady jen spamuješ s kktinama

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
wico: viš co uražejte si pane koho chcete. ale asi kokot budete Vy a to pořadnej..k smíchu. pokud jste neměl nic kloudného na přidání raději nepište nic.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Wico přestaň urážet ostatní uživatele!

ad téma: Platit skrze kredit lze jen aukce, systém neumí toto řešit u nabídek a poptávek. V nové verzi fóra plánuji obchody (aukce, nabídky, poptávky) lépe zabezpečit, aby k podvodům už nedocházelo.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakare, škoda, že to již neplánuješ nasadit do této verze, aspoň vy se to odzkoušelo.
Takhle se bude čekat dalších půl roku.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se