Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím,
můžete někdo doporučit nějaký dobrý multihosting za dobrou cenu? (nejen v ČR).
Zatím využívám jen multihosting TELE3 a zatím spokojenost (jinak jen klasický webhosting).
Ď.

FinalStorm
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 96
Registrace: 01.06.2011
Já jsem na savaně :)
http://egol.cz Fotbal, hokej, florbal, házená a spousta dalších míčových sportů

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
FinalStorm píše:
Já jsem na savaně :)


dík, ale nabídku multihostingu jsem tam nenašel.
Já mám zatím 2 GB u Tele3 1GB za 121Kč/měs - balada.
Ale už je mi to malý a potřebuju rozšířit.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
max spokojenost
exontech.sk (cloudflare)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
U TELE3 mám server a jsem velmi spokojený.
Savana má multihosting, ale ve formě VPS. Hostoval jsem tam asi 3 roky (loni jsem odešel - nepotřeboval jsem hosting, tak jsem jej zrušil). Také jsem byl spokojený, jenom v případě levnějších tarifů tam běžel WP pomalu.

U Exonu je klient, kterému teď dělám úpravu jeho fóra a během týdne to 3x vypadlo. Takže mám jen tyto negativní zkušenosti a jiné s tímto hostingem nemám. Podpora je ale příjemná a problém do pár minut vyřešili.

FinalStorm
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 96
Registrace: 01.06.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

dík, ale nabídku multihostingu jsem tam nenašel.
Já mám zatím 2 GB u Tele3 1GB za 121Kč/měs - balada.
Ale už je mi to malý a potřebuju rozšířit.



Ono to nic jinýho než multihosting není.

Máš tam sice "virtuální server", ale všechno se tam nechá udělat jako u klasickýho webhostingu přes webové rozhraní.
Napiš na podporu a oni ti určitě nějakej testovací účet zříděj. Alespoň uvidíš, jak to vypadá.
http://egol.cz Fotbal, hokej, florbal, házená a spousta dalších míčových sportů

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Dobrý deň,

Môžem potvrdiť že za posledný týždeň došlo k HW poruche na gateway servery čo spôsobilo výpadok. O ďalších dvoch nemáme žiadne informácie takže asi išlo o výpadok
CloudFlare Proxy ak je aktívne na danej stránke. To sa občas stane pokiaľ riešia väčší útok. My o tom informujeme cez Twitter.

Inač okrem výpadku gateway majú za posledných 7 dní podla Pingdom servery uptime 100%. Mohlo sa stať že išlo o výpadky keď sa reštartoval Apache prípadne pár dní dozadu pri aktualizovaní OpenSSL to monitoring nezaznamenal tam bolo tiež pár výpadkov počas reštartov.

Monitoring dostupnosti je aj na webe. Pokiaľ sú nejaké pripomienky stačí napísať :-)

Edit: Pridávame momentálne nové gateway servery takže v prípade výpadku nespadne všetko.

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
Multihosting u TELE3 lze jednoduse kdykoliv navysit = tlacitko "navysit prostredky" = hned v zakladnim prehledu :-)

pripadne se zeptej podpory na moznost vlastniho serveru (nebo VPS) napojeneho na system TELE3

poskytuje to dalsi vyhody jako nadrazenou slozku pro vsechny domeny, sledovani zateze atd.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zapomněl jsem teda ještě dodat, že u TELE3 je potřeba zvlášť platit za databáze 25kč/1 db bez dph., což už tak sympatické není.
Wedos nabízí multihosting přes alias 1GB/25kč/měs. bez dph., ale je v tom zahrnuto neomezeně databází.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Wedos nabízí multihosting přes alias 1GB/25kč/měs. bez dph., ale je v tom zahrnuto neomezeně databází.


Máš v tom trochu NHL, Wedos sice nabízí za 25,- bez daně hosting, ale jen pro dvě domény, jedna je hlavní a jedna je alias, limit velikosti tam není. Pokud by jsi chtěl s toho udělat mulťák, musíš si dokoupit za tuším 55,- bez daně balíček "neomezené alias" a pak si tam dej domén třeba milion. Databáze je samozřejmě v ceně, je ale limitována 1GB.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez píše:

Máš v tom trochu NHL, Wedos sice nabízí za 25,- bez daně hosting, ale jen pro dvě domény, jedna je hlavní a jedna je alias, limit velikosti tam není. Pokud by jsi chtěl s toho udělat mulťák, musíš si dokoupit za tuším 55,- bez daně balíček "neomezené alias" a pak si tam dej domén třeba milion. Databáze je samozřejmě v ceně, je ale limitována 1GB.


díky. jo, vim o tom, sorry zapomněl jsem na to. je to 55 kc nez dph a u TELE3 je klasicky db/rok, takže
2kč/měs.

FinalStorm
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 96
Registrace: 01.06.2011
Sále si stojim za tim, že tohle všechno savana za normální peníze řeší :)

A NE, nejsem od nich.
http://egol.cz Fotbal, hokej, florbal, házená a spousta dalších míčových sportů

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kvalitní multihosting (opravdový, žádný trapný aliasy) nabízí též Ebola.cz, sám u ní hostuji. Případně bych využil to, co ti psal soudruh, u něj jsem též velice spokojen se všemi službami!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
alijosha píše:
Kvalitní multihosting (opravdový, žádný trapný aliasy) nabízí též Ebola.cz, sám u ní hostuji. Případně bych využil to, co ti psal soudruh, u něj jsem též velice spokojen se všemi službami!


Na Ebole mám taky pár domén, zatím jen tarif Basic, ale nelíbí se mi tam za a/ struktura FTP a za b/ máš pevně daný prostor a počet domén...třeba 10GB + 10 domén za 240 kč/mes. 1 GB je pro mě na malé projekty zbytečnost.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak prostor si nespecifikoval, jinak bych Ebolu vůbec nezmiňoval. Potom nevím co váháš, TELE3 je jasná volba, jelikož krom možnosti konfigurace multihostingu tam máš možnost i rovnou pohodlně registrovat domény ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Není lepší si ve výsledku nakonec pořídit dedik třeva u OVH nebo kdekoliv jinde a nemusíš řešit všelijaká omezení u multihostingu?
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Také mám "VPS" od savany a jsem spokojen i s podporou, jsem tam třetím rokem... dřív jsem střídal hosting co rok než jsem našel ten správný :) Problém je že mají řadu omezení, DB, množství souborů atd.. dokonalá je ale obnova ze zálohy, kde se připojíš na normální ftp a najdeš myslím 7 dní zpět vše. Mám i u cesky-hosting.cz "VPS" ale tam je složitá administrace.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
O TELE3 jsem uvažoval, ale je o něco dražší.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se