Volná diskuze

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Mám problém s náhledovým obrázkem na FB. Pokaždé když chci něco na sdílet, například (http://www.lezeckestenyvcr.cz/crux-boulder/) tak mě Facebook nevybere náhledový obrázek ale vybere mě ikony sociálních sítí z menu. Používám plugin ALL in one seo pack a ten po mě chce PROFILE ADMINS ID. Nevíte kde ho zjistit? Díky.
Ve zdrojovém kódu je taky správný obrázek, ale facebook si tam dosadí jiný.

-- 13. 04. 2014 12:57 --

Tak problém je v tom že některé náhledové obrázky jsou menší než FB požaduje. Musím to ručně nastavit přes ten plugin. Objevil se ale další problém, a to ten že FB má v cachi uložený starý náhled. Nevíte jestli se to někdy vymazává nebo to musím dělat postupně pro všechny stránky?
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já používám normálně API a mám to v pořádku. Myslíš teda, aby byla vidět facebook ikona na tvém webu?

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Nene, myslím náhledová obrázek když sdílím něco na FB. Už jsem to ale vyřešil. Hlavní problém byl v těch ikonkách odkazující na sociální sítě z mého webu. Byli ve velkém rozlišení a FB je občas upřednostňoval před náhledovým obrázkem. Jediný problém je teď ale to že v cachi facebooku zůstaly staré náhledy. Tak nevím jestli mám čekat, jestli se to někdy obnovuje nebo to musím udělat ručně.
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se