Volná diskuze

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
co založit sekci nebo rubriku nebo atp. s názvem SPAM
myslím, že by to bylo fajn a užitečné zároveň zveřejňovat spamy
pěkně na to udělat návod jak spam postnout (hlavičky emailu atd...)

mě třeba dnes přišel o5 jeden nevídaný od no-reply@pcs.cz spamAlžběta Včelková • Koordinátorka marketingu • Recepční • spamPCS spol. s r. o

zrovna ten bych mohl do nové sekce postnout se vším všudy

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Jakože toho mám málo na mailu, tak si ještě počtu na webdealu, kdyby mi nějakej ten spam unikl :)
Ale je fakt, že některé spamy typu "Když koupit vy ještěrka, bonus bingo miliony!" docela pobavi :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
PcDr. Marty píše:
Jakože toho mám málo na mailu, tak si ještě počtu na webdealu, kdyby mi nějakej ten spam unikl :)
Ale je fakt, že některé spamy typu "Když koupit vy ještěrka, bonus bingo miliony!" docela pobavi :)


Ty jsi nějaký Spam hunter? :-D
Stačí říct, nasměruju spamy rovnou k tobě. Jaký máš email?

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
imho sekci je tu uz dost a stejne je cele forum docela mrtve.

na bhw jsem kdysi cetl zajimavy napad - mailove spamy nejakym spusobem publikovat na webu, dat tomu treba formu pomoci a upozorneni pro bezne uzivatele a web tim ziska spoustu pomerne unikatniho obsahu ktery nejspis na webu indexovanem googlem neni, takze mozna to google nebude brat jako duplicitni obsah.

Me se bohuzel v te dobe nepodarilo vyresit stahovani a formatovani tech mailu, takze projekt jsem nespustil. Nechcete to nekdo skusit? :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se