Nápady & návrhy

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Zdravím,
zkoušel jsem hledat na fóru, ale bez úspěchu - i když se mi zdá, že už to tu kdysi bylo..

Chtěl bych se dostat k RSS feedu nových témat (NE posty!). Chci prostě klasický systém, někdo založí téma - pípne mi rss čtečka. Ale ne s každou odpovědí, to pak furt thunderbird pípá a akorát to člověka otravuje..

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Přečti si toto - faq.php#f7r0 ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Prosím všechny sběratele plusů a wb, aby sem nepsali. Nepřečtete si pořádně ani otázku a postujete nesmyslné odpovědi.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Nenaháním WB ani pluska.
Dal jsem ti odpověď na tvou otázku, to že ji neumíš využít je věc druhá.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
OK, připadám si tu někdy jako v léčebně.
Poslal jsi mi odkaz na tuto nápovědu:
Fórum - Formát RSS
Pro formát RSS je adresa: gymrss.php Tohle vám ale zobrazí všechny témata bez ohledu na kategorie. Pokud chcete vypsat pouze témata dané kategorie, využijte adresu: gymrss.php?forum=IDFORA Kde IDFORA nahraďte číslem ID daného fóra. To vám sdělí administrátor na požádání.

Fórum - Formát ATOM
Pro formát ATOM je adresa: feed.php Tohle vám ale zobrazí všechny témata bez ohledu na kategorie. Pokud chcete vypsat pouze témata dané kategorie, využijte adresu: feed.php?f=IDFORA Kde IDFORA nahraďte číslem ID daného fóra. To vám sdělí administrátor na požádání.


Obě dvě možnosti ale vrací seznam POSTŮ, tedy všech příspěvků v každém tématu. Moje otázka ale zněla: Jak se dostat k feedu nových TÉMAT, ne k rss všech postů!

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak to nevím jak jsi to dokázal, já když kliknu na ten odkaz gymrss.php, tak se mi zobrazí RSS všech témat a ne postů. Poté si mohu vyseparovat jen ty témata, které jsou v určité kategorii. Viz. Screen.

Obrázek

Pozn. Přečti si tu nápovědu k tomu

Kód: Vybrat vše
Fórum - Formát RSS
Pro formát RSS je adresa: gymrss.php Tohle vám ale zobrazí všechny témata bez ohledu na kategorie. Pokud chcete vypsat pouze témata dané kategorie, využijte adresu: gymrss.php?forum=IDFORA Kde IDFORA nahraďte číslem ID daného fóra. To vám sdělí administrátor na požádání.

Fórum - Formát ATOM
Pro formát ATOM je adresa: feed.php Tohle vám ale zobrazí všechny témata bez ohledu na kategorie. Pokud chcete vypsat pouze témata dané kategorie, využijte adresu: feed.php?f=IDFORA Kde IDFORA nahraďte číslem ID daného fóra. To vám sdělí administrátor na požádání.


Je tam napsáno, že to zobrazí témata, tak jak ti to může zobrazit posty??
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Mi to vypisuje každej jednotlivej post. Viz screeny:

Ve firefoxu:
feed_ff.jpg


A thunderbird:
feed_thunderbird.jpg

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak to je divný, ale jak vidíš u mě na screenu, tak mi to vypisuje jenom témata.
Tak to už poradí jedině Otakar.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Melo by to jit pomoci doplneni urciteho parametru do url. Odpoledne jak budu u pc, tak zjistim jak. Ted to z hlavy nevim.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
najde se teda ten parametr? Jinak bych si musel napsat vlastni cisticku rss :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se