Volná diskuze

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Takže po cca měsíci od výmluv uživatele webair jak byl nemocný situace s podvodem vypadá následovně.
Prakticky ob den uživatel na vyzvání si vymyslí příběh že něco nejde nebo že to bude tak za 2 dny či zítra. Když na to dojde opět přijde nějaká historka. Takhle to jde už bezmále 3 týdny. Web nikde, peníze zpět nikde.
Nemluvě o tom že vydává fakturu na cizí jméno a ukončené ičo a sám se vydává za někoho jiného přitom pravé jméno podle tel. čísla je uplně jiné.
Píšu to zde hlavně proto, abych varovala před tímto uživatelem ostatní účastníky webdealu aby nenaletěli na podvod a nenechali si dělat web, který nikdy nedostanou.

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Pohroz mu žalobou.

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
lord píše:
Pohroz mu žalobou.


Asi jediná možnost jak dostat peníze zpět.

M4X1mus
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 31
Registrace: 16.07.2012
[23. 3. 2014 19:52:10] Já: Máte tam špatně ICO

[23. 3. 2014 19:58:25] Petr TroXx: čí ičo spatne

[23. 3. 2014 19:58:46] Já: Vaše IČO máte špatně

[23. 3. 2014 20:00:34] Petr TroXx: jdu zavolat tátovi jestli je to spatne ... Já nemám živnost tak nevím prosil jsem tátu o fakturu... takže mu jdu zavolat já nikdy fakturu nikomu nemusel vystavovat takže tohle pro mě je novinka

[23. 3. 2014 20:07:09] Petr TroXx: tak ico je spravne jen ted si daval adresu na Havlickovo nám. bude lepší když radši fakturu nebudeme dělat dokud se nepřeregistruje adresu na novou. Jestli chcete fakturu bohužel tak teď nevystavím, ale děkuji za zájem... Je mi líto nikdy jsem faktruru nedělal tak se omlouvám že jsem zdržoval

[23. 3. 2014 20:07:48] Petr TroXx: Děkuji Petr

[23. 3. 2014 20:22:20] Petr TroXx: Dělal jsem tyhle weby a nikdy jsem fakturu nedělal. Myslím si že najdete software a člověka co udělá Vám fakturu. Jen upozorňuji že software je licencován a už tady byl pokus že jeden pán ho prodával asi o 2 000 Kč víc. Takže ho nekupujte protože za 3 týdny budu podávat trestní oznámení tak aby jste se nedostal do problémů. Takže pokud se bude snažit někdo prodat podobný software podívejte se do kódu kdo je autor. www.inzerujto.sk, www.inzerujto.cz, www.inzerat-zdarma.cz, www.rajbazar.cz, www.activereality.cz

[2. 4. 2014 20:20:39] Petr TroXx: Diky za to info s tim ico bez vas bych se to nedovedel. Kontaktoval jsem fotra proc delal fakturu kdyz nemuze. Zasilam kontrolu ze jsem opravdu Petr Maslo ze nevystupuji za jinou osobu. Http://www.webair.cz/ukazka/obcanka.jpg priste mi nedelejte spatne reference i kdyz mi to nejak neublizilo v prodeji inzertnich software.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
CO to je toto? neverim vlastnim ocim...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Ahoj tak mi došla trpělivost. Web neni hotov, a Máslo si z toho nic nedělá. Hledám další které nějakým způsobem podvedl. Myslím že 3 týdny dělat web mimisoutez.cz je absurdní. Já nejsem programátorka, ale předpokládám že to co odvedl je práce maximálně za 500 a na 2 dny. Jestli si chlapec mysli, že pokud jde o 3 tis tak mu nic nehrozí, tak jelikož je v podmínce bych si tím tak jistá nebyla. Ještě dnes jdu podat Trestní oznámení a kdyby se někdo chtěl přidat at na něj je toho víc tak směle mi napište.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Takze vlastni mi chces rict ze ukradl zakladni kostru a dal si neví rady proto to zdržuje?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
No tak aspon při podání TO jim to tam hezky povykládám. Bohužel to na webu musim nechat at se vidí co chlapec udělal či naopak neudělal. A to mě tvrdil jak grafiku mu dělal studentik za 500,- ...
Já bych opravdu navrhovala aby takový šmejdi tak aby se jim blokla IP adresa a nemohli sem vůbec.
Drzost tady toho Másla nezná hranic. Reakce na to že ukradl grafiku byla: Však ja ten web prodám jinému, on se kupec najde a klidně půjdeme k soudu a uvidíme kdo bude komu platit.
Atd atd. To je opravdu vrchol drzosti či demence.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Ne jde mi o 3 tis co za ten web dostal aby ho udělal. 500,- on údajně dával nějakému studentikovi za grafiku, o které ted víme že je tedy kradená. Reakce másla na to byla, že web rychla smazal a začal tvrdit že to byla v podstatě jen demoverze:).
Ten figl s občankou na mě zkoušel taky. frajirek má už podmínku za jiné weby, takže i 3 tis přestupek by ho měl poslat sedět. Odpoledne se zajdu pobavit na policii a doufám že ho pěkně potrápí..

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Webair
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 28.10.2013
Grafiku opravdu delal student. Kod delam ja. Snazil jsem se slusne domluvit s panem nebo pani co zastupuje mimsoutez.cz posunul jsem termin dodani o 14 dni ale bohuzel se jim to nelibilo a snazi se delat zle. Myslim si ze jsem prodal dost webu ktery funguji perfektne. http://Www.rajbazar.cz, http://www.Activereality.cz http://www.inzerat-zdarma.cz http://www.inzerujto.cz http://www.rajforum.com http://www.rajfilmy.cz http://www.hellvideo.cz to jo pan ma pravdu dostal jsem podminku za http://www.rajfilmy.cz za to ze jsem vlastnil web na filmy online dostal jsem i 2 mil. Pokutu a myslim si ze kdyz me neslozilo tohle tak me neslozi ani pan ktery nepochopi ze clovek posune termin a jestli pani kajerova nebo ten pan co ji zastupuje pritom neni majitel webu a vyhrozuje trestnim oznamenim za to ze jsem posunul termin :)

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Jistě takže grafika víme už že je kradená. Nesnažil jste se slušně domluviit. Posunul jste termin asi 10x. vždy s tim že web bude zitra hotov, za dva dny hotov, přitom v původní domluvě a uzavření obchodu byl termín 24.3.. celé jednání je zcela zřetelné vždy když se na Vás udeři tak napište další termín a opět se nic neděje. Jako objednavatelka mám právo si říct že dost už žádné posunování nebude. Neumím si představit že si u mě někdo něco objedná a já si libovoně posunuji termín. V překladatelství by to znamenalo že bych musela platit sankce.
Za další 2.4 jste napsal uživateli M4X1mus že jste nevěděl že nemůžete dělat faktury ale jak vidno mě jste ji udělal již o 2 týdny dříve a o tom že se to nesmí jsem Vás již před 2.4 informovala. Takže opravdu lež za lži co tu ukazujete. A koho pověřim vyjednáváním je má věc. Ičo, účet i web je na mě a já také půjdu podat TO.
Celé toto nestandartní jednání smrdí snad i politikum. A at mě kdokoli tady opraví, ale nelze jen tak si měnit termíny a myslet si že to nemůže nikomu vadit. Kde to žijete. Já když se spozdím s překladem o 1 den musim zaplati škody tim způsobené, stejně tak za každou chybu v něm.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
V budoucnu těmto případům zamezíme. Zatím bohužel na to nejsou páky, to se ale brzy změní. Tento spor bych proto nechal na vás ať to vyřešíte sami.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
mě připadá že kajerová a to máslo nebo webfair nebo co jsou romové

jeffrey
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 7
Registrace: 06.05.2012
Tohle je poslední kontakt z mé strany tolik "chválenému" uživateli Webair:
Vážený pane, dodělejte vše, co máte zaplaceno a co je domluveno - POSLEDNÍ termín je do pátku 18.4.2014. Pokud toho máte na svědomí více a nevíte o kterou zakázku jde (což předpokládám) - jde o reality. V opačném případě podnikám veškeré kroky, které jsem Vám již v soukromé komunikaci sděloval a na které jsem Vás upozornil.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
bezte si roztrhat obcanky, pokud nejde o par korun tak mate mit smlouvu s silenou pokutou a pak neni duvod resit to na nejakem foru...

Webair
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 28.10.2013
Bohužel pán nedokáže pochopit že při programování se může stát že se na něčem člověk může zaseknout nebo musí překopat kód aby to tak fungovalo ale člověk co neumí programovat to nepochopí. Takže asi pán už nevydrží počkat den a půl takže pokud někdo bude mít zájem o dokončený software na soutěže tak není problém rád prodám a ukončím spolupráci s tím pánem co ten soft chtěl ;) a jestli si pán myslí že programování je zadarmo tak žije asi někde jinde a ne v česky. Odepisuji každý den na smsky a ne málo, takže mě dostává jak se chováte.

PS: Příště doporučím až si budete pořizovat projekt nebo něco chtít na programovat. Dodal bych dokumentaci jak si web představujete a co všechno má umět. Potom se to člověku programuje lépe, ale toho jsem se nedočkal takže musím vymýšlet jak by to mělo fungovat to že pošlete web www.missroma.cz a myslíte si že programátor udělá všechno za Vás a bude hledat jak ten web funguje a jaké funkce se musí využít atd, ale co poučil jsem se že člověka s Vaší povahou a přístupem nikdy už nechci zažít a ani nic pro něj programovat. Pokud člověk onemocní tak je jasný že asi programátor nebude sedět 17 hodin u PC a programovat, ale normální člověk by to pochopil hold jsou lidi jaký jsou!!! Vaše vyhrožování na to že máte web z 90% na programován není asi moc na místě a klidně půjdu k soudu. Můžeme nechat ohodnotit web a myslím si že soud bude hodnotit kolik hodin jsem software dělal a bude vypočítávat částku webu. Projekt nebyl spuštěn takže žádné ztráty na zisku nemáte. Pokud překládáte nějaký text nebo projekt tak ztráty jsou protože projekt je spuštěn a určitě se musíte řídit podle smlouvy a termínů. Příště asi uzavřu smlouvu o dílu a nechám tam napsat termín. ;)

Ukázka webu:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

M4X1mus
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 31
Registrace: 16.07.2012
http://www.rajfilmy.cz za to ze jsem vlastnil web


Tak už vím, odkud Vás "znám". Poté co jste přišel o tento web, jste z tohoto VPS rozesílal spamy, mě jich přišlo pár desítek, na tom není nic divného, ale Vy jste v patičce e-mailu uvedl odesílatele firmu mého obchodního partnera, sídlícího ve Velké Británii. Já jsem ho o tom informoval s tím proč mi spamuje e-mailovou schránku, a poté začal on sám zjišťovat další věci. Poté jste se mu vysmál, že to VPS smažete, že nebude mít jediný důkaz, a další den jste odpověděl že o ničem nevíte, že VPS Vám někdo hacknul, a bez Vašeho vědomí odesílal tyto spamy. Mimochodem ty spamy byly reklamou a pozvánkou na další Váš web...... To si myslím o vaší inteligenci svědčí až dost.....

Vy si "člověče" zasloužíte akorát rozšlápnout DRŽKU. Jste pouze podvodník a zmetek !!!!!!

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Zaprvé na web nečekáme 2 dny ale 3 týdny s neustále opakujícísemi výmluvami jako zitra to bude, dnes na 100% hotovo atd. Takže si tu laskavě nepleťte fakta a termíny.
A když je tedy web hotový proč jej ještě nemám? Nebo proč nemám penize zpět.
A vaše hodiny, které jsten a tom trávil byste si mohl tak leda strčit někam, nejsou součástí žádné smlouvy ani dohody, takže vyžadovat je můžete klidně u prezidenta.

-- 17. 04. 2014 13:28 --

A vůbec kdo vi jestli je to hotovo, takových keců jsem za 3 týdny slyšela asi 10.. takže to že Vy tvrdíte jak je něco hotové tomu tak někdo věři.
http://mimisoutez.cz tak takhle to je hotové ve skutečnosti. Prazdno a pusto.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se