Volná diskuze

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
zdar,
zkusim vyuzit croudsourcingu jako posleni moznost protoze me uz nic jineho nenapad, nevite nekdo co to je za font dole v tom pentadactylu? Je to muj vlastni deksktop, bohuzel pri upgradu firefoxu se font z nejakeho duvodu zmenil a nemuzu to dostat zpet, vyzkousel jsem Courier New a Terminus, ani jeden to neni, nic jineho me nenapada.

Dekuji.


Obrázek

-- 23. 04. 2014 21:23 --

jeste bych dodal ze wtfont a podobne sluzby se na to bohuzel nechytly protoze kdyz vyriznu jenom kousek toho textu tam ma prilis male rozliseni, nejcasteji to tipovalo Courier ale bohuzel mimo.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Si to zkus vyhledat v CSS

Já teď zrovna něco podobného řeším. Bylo to v šabloně tak dokonale ukryté, že jsem musel do složky s fontama a tam to předělat na klasický arial :-D.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
psal jsem ze se me pri upgradu ztratila stara konfigurace prohlizece, proto se na to ptam

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
A nebere si prohlížeč písmo ze systému.
Nezměnil jsi hlavní font?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
je tam proste genericky monospace. Ja vim co se s tim stalo a kde je problem, potrebuju vedet co to je za font a ne cim se to mohlo pokazit :D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No, když víš čím se to pokazilo, tak tu chybu zvrať, třeba se vrať bodem obnovy. Takhle budeš hledat jehlu v kupce sena a vůbec nevím, proč upřednostňuješ právě tento font.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
nemam windows a delat downgrade firefoxu se me nechce protoze tuto verzi potrebuju kvuli opravene podpore h.264 videa


ten font uprednostnuju protoze jsem si na neho zvykl a libi se me

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jsou 2 možnosti.
1- buď je to font, který je definovaný jako výchozí v prohlizeci (zobrazi se, pokud neni definovany v CSS a najdeš ho v NASTAVENI v prohližeči)
2- je to font, který najdeš nejspíš ve složce s fontama na webu.

Takhle ti nikdo s přesností neřekne, co je to přesně za font - je jich hromada a kolikrát se od sebe ličí jen nepatrně.

Hledat ale klidně můžeš https://www.google.com/fonts - zábava na celý večer :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zvykneš si i na tenhle.
Pokud je to tím, že jsi aktualizoval firefox, tak se zkus zeptat na podpoře firefoxu, jaký font byl v předchozí verzi.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se