Wordpress

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Poslední dobou se nestačím divit. Kdykoliv se přihlásím jako administrátor do WP, a že to dělám několikrát denně, tak pořád nějaké aktualizace pluginů, ale nakonec i samotného WP. Zdá se mi, že je vždy vše vypuštěno ještě před tím, než jsou vypozorovány chyby, je jich čím dál tím víc. s každou novou aktualizací mi to připadne složitější. Nový WP: Nefunguje ve Firefoxu zkopírování formátovaného textu, pokud to někdo připravuje ve wordu, tak je s tím kopa práce. Další věc, v prohlížeči chrom, možná i v jiných, problém s obrázky vkládanými do postu, když si najdu místo, kam obrázek vložím, tak tam je, jakmile k němu napíšu popisek, odskočí si o odstavec níže. Je toto normální? Máte to podobně? Hlavně ty odskoky obrázků mi dost vadí. Jako nedá se každý den redakci vysvětlovat co s tím, je to zkrátka hodně práce navíc....

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
To je jednoduché bud růčo fůčo pak když máš více webů a chceš mít instalace stále aktuální.. stratíš i hodinu nebo si cvaknout například wpremote.com jsou i jiné.. stačí se mrknout a vyzkoušet já bych už neměnil máš to vše pohromadě můžeš se tam lognout odkudkoliv perfektní.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Ahoj, můžeš mi k tomu prosím říct trochu víc. Třeba do zprávy nebo sem. Dík.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
to je jednoduché si to pročti zaregistruješ se tam v adminu přidáš weby a ono ti automaticky aktualizuje (placená verze) a posílá reporty
( zadarmo verze) to samé ale ne automaticky.
služeb podobných je více ja používám tuto a myslím, že už se to zde řešio nebo ne?
To bude vědět určitě Peeeta ten tady šmejdí imrvére :D
:) tady mas video
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=6_OYN-hxtwI

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se