Kritika stránek

TomasKarel
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 25.04.2014
Dobrý den,

prosím o ohodnocení webu http://www.kdemipujci.cz jedná se o inzertní portál pro půjčky.
[url]www.tomashubik.cz[/url]
[url]www.landbau.cz[/url][url]www.kdemipujci.cz[/url]

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
web asi ok a neber si to osobně já si to musím napsat, mě už je z těch inzercí půjček na blití fujtajbl
připrav se na spam časem zjistíš, že inzerentni jsou z 97% dementní blbci ctrl + c / ctrl+v a budeš se potýkat s duplicitou, která ti jen bude žrát čas.
nakonec zjistíš, že je to na howno, ale třeba ti to bude stačit.
GL+HF :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Při rolování mi to hází jakýsi podkres. Tady někdo docela ovládá HTML... :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Design OK. Zamření webu KO - web určení pro totální odpad - drtivá většina inzerentů bude vkládat duplicitní inzerci, odkazy z toho webu budou bezcenné někdy dokonce pro web škodlivé. Myslím, že tudy cesta nevede. Pár inzertních webů mám a je s tím spíše práce nežli užitek. Inzerují spíš zoufalí inzertní zprostředkovatelé. Z pohledu poptávek odpad (pokud poptávající zkouší štěstí v inzerci = je už vážně hodně zoufalý = hodně zadlužený, často v exekuci = není obchod)
Z pohledu prodeje reklam opět bezcené. Na web chodí spíše nabídka, né poptávka = neklikají na reklamu. Z pohledu SEO - fulltext web nemá šanci na nějaké lepší umístění na vyhledávané KW.
Takže vyhozený čas a peníze.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac píše:
Nevím, ale myslím si, že PPI by se dalo, kdyby bylo dostatek přístupů? Kolik tak zhruba vůbec chodí lidí na půjčko-inzerci?


Mám web na "inzerce půjček" na Google 1. místo, Seznam 6. místo - takže můžu dobře srovnávat (místa na 2. straně už budou spíše o spamerech, co projíždí x-webu). Na reklamu kliká minimum lidí, dost velký počet návštěvníku chodí pravidelně. Já s kontakty umím pracovat, ale čistě marketérovi je takový web k ničemu (nějaké placené topování si tam ani nedávám, protože mi to za těch pár drobných nestojí).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se