SEO

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Linkbuilding je vec s ktorou sa stretáva každý, kto sa snaží čo najviac pretlačiť svoju stránku vo vyhľadávačoch.

Kam vkladáte odkazy okrem PR webov a katalógov?
Máte nejaké finty čo sa týka linkbuildingu?
Kupujete odkazy?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Díky tomu, že mám celkem rozsáhlé portfolio, tak jsem nikdy s tímto neměl problém. Nikdy jsem žádný odkaz nikdy nekoupil a myslím si, že ani nekoupím.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ani já nekupuji a neprodávám odkazy.

Jdu na to jinak díky vlastním webům a prolinkování převážně na nich.

Jinak se spíš zaměřuji momentálně na obsahovou část než linkbuilding, ale zanedlouho bude muset přijít též, proto dobré téma a budu ho sledovat :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Marek - ten dragov článok som čítal :) všetkým môžem odporučiť...Momentálne čakám na knižku od Michala Kubíčka, kde by mali byť tiež tipy na linkbuilding. Som zvedavý.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Gondal píše:
Marek - ten dragov článok som čítal :) všetkým môžem odporučiť...Momentálne čakám na knižku od Michala Kubíčka, kde by mali byť tiež tipy na linkbuilding. Som zvedavý.


aj som si myslel, osobne sa linkbuildingu venujem už dosť dlhú dobu a dodal by som len toľko, že nikto ti nepovie presne čo a ako, každý ma svoje metódy, ktoré používa a tie neuverejňuje

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Já zastávám názor, že linkbuilding je o přemýšlení. Odkaz lze dneska zanechat téměř na jakékoliv stránce, záleží za jakých podmínek, co dokážete protistraně nabídnout. Takže mimo klasický tuctový linkbuilding bych se asi zaměřil na druhou stranu mince. A přesně jak říká Marek L. nikdo ti nepoví přesně co a jak dělat.

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Souhlasím s uživatelem LukasP, Dragův článek jsem taky četl a díky němu mě napadlo několik zajímavých věcí, které teď zkouším.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
ak sa chce človek niečo nové naučiť je nutné skúšať a následne vyhodnocovať výsledky na základe ktorých sa odvíja ďalšia koncepcia...ako lukasp povedal, odkaz zanecháte všade, avšak efektivita nie je vždy rovnaká.

morst
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 12.09.2011
Gondal píše:
Marek - ten dragov článok som čítal :) všetkým môžem odporučiť...Momentálne čakám na knižku od Michala Kubíčka, kde by mali byť tiež tipy na linkbuilding. Som zvedavý.


Co píše Kubíček nového? To se budu taky těšit, jeho knihy jsou dobré.


________________________________________________________________________________________________________________________
Optimalizace webu pro vaše webové stránky

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se