Hosting

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ahoj,

zajímalo by mě, u jakého poskytovatele máte nejvíc svých webů a proč?

Tak abych odpověděl i já, tak mohu říct, že to mám přesně půl na půl s weby a to Ebola.cz a Wedos.cz
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
niečo mám u wedosu niečo u savany, ďalšie weby na livehoste + staršie weby u jedného webtržníka...

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
angel-hosting, nyní uvažuju o převodu některých webů k hexageeku... uvidíme:)

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Wedos
Subreg / G-Hosting
Web4ce
Ic.cz

Počítat procenta, kde je toho kolik, se mi nechce :)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Momentálne wedos, dávnejšie som mal nejaké aj na elbiahostingu a angelhostingu...No elbiu som nahradil wedosom a angel-hosting už zatiaľ nepotrebujem :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
berkas1 píše:
angel-hosting, nyní uvažuju o převodu některých webů k hexageeku... uvidíme:)


Pokud by si se uchýlil k hexageeku, tak bych byl vděčný za zaslání odkazu třeba do pm, aby bylo možno vidět jak to tam frčí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Největší množství webů mám na vlastním serveru. Náročnější pak na VPSku u angelu a jsem naprosto spokojen.

HajekJirka
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 26
Registrace: 22.08.2011
Station a Wedos.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Wedos - mám tam VPS, takže si tam hádžem vlastne všetko, už mi ostáva len web na Elbii, ale aj ten chcem presunúť, len sa mi nejako nechce :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jakub Senko píše:
Wedos - mám tam VPS, takže si tam hádžem vlastne všetko, už mi ostáva len web na Elbii, ale aj ten chcem presunúť, len sa mi nejako nechce :)


Jojo, lenivost, to znám moc dobře :-) Též plánuji postupně přejít na VPS u wedosu, ale pořád se k tomu nemohu dokopat. Kolik tam máš webů a jaké máš VPS jestli se mohu zeptat?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
zajimave je, ze nikdo neuvadi to prave info k dotazu

tj. PROC zrovna u daneho posytovatele :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Bude to asi tím, že nikdo nečte. Já si hosting vybírám vždy podle referencí a funkčnosti a né podle ceny jako to dělá plno lidí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Aha, to "proč" som si nevšimol. Tak na wedose som najskôr umiestnil jeden testovací web, bežalo to v pohode, podpora dobrá tak som tam umiestnil väčšinu webov. Takže asi kvôli najlepšiemu pomeru cena/kvalita

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
soudruh píše:
zajimave je, ze nikdo neuvadi to prave info k dotazu

tj. PROC zrovna u daneho posytovatele :-)


väčšina ľudí sa nechá nalákať na nízke ceny, stalo sa to aj mne a hlavne si myslím, že je lepšie mať weby na viacerých hostingoch, nie všetko pod jednou strechou (samozrejme záleží aj na tom, kde hostujete, pokiaľ je to skutočná kvalita tak sa niet čoho báť, ale i tak sa stane, že aj tam dôjde k výpadkom, ale určite je lepšie si za kvalitu priplatiť.)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
väčšina ľudí sa nechá nalákať na nízke ceny, stalo sa to aj mne a hlavne si myslím, že je lepšie mať weby na viacerých hostingoch, nie všetko pod jednou strechou (samozrejme záleží aj na tom, kde hostujete, pokiaľ je to skutočná kvalita tak sa niet čoho báť, ale i tak sa stane, že aj tam dôjde k výpadkom, ale určite je lepšie si za kvalitu priplatiť.)


S tímto naprosto souhlasím co napsal Marek L. Proto sám mám tři webhostingové poskytovatele. Zapoměl jsem ještě na jeden web u onebit.cz konkrétně na něm běží tento můj web s bannerovou reklamou.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nyní Savana, ovšem TELE3 jí pomalu šlape na paty.
Savana má tu výhodu, že si tam člověk toho hodně nastaví sám a nemusí hulákat na support, ale už i to není tak často potřeba.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Savana je dobrá, mám s ní též zkušenost a to jen a jen kladnou. Momentálně tam nejsem jen proto, že tam nemám co dát, jelikož jsem web prodal i se svým účtem.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Homer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 16.11.2010
Menší webíky a minisites hostuju většinou na http://www.gigaserver.cz. Důležité weby mi jedou na http://www.vas-hosting.cz.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
nevýhodou u savany je, že musím čakať na schválenie domény ale inak spokojnosť

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
U Savany se s tímto musí počítat a je to defakto jediný zádrhel, co jsem objevil i já. Ale jinak je to stabilní a spolehlivý poskytovatel služeb.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
súhlasím, len dakedy človek potrebuje narýchlo spustiť web a pokiaľ nemá inde slot tak to dosť brzdí

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To je pravda a po 16 hodině má člověk smůlu a to nemluvím o víkendu. Někde jsem myslím četl, že by se tento problém měl v brzké době vyřešit, tak jsem zvědav
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
dúfam, že to poriešia aj keď zase na druhú stranu to bol dobrý spôsob ochrany pred kde akým odpadom...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Bylo to myslím na Wt, tam jsem tu zmínku o tom četl přímo od Hofyho. Prý se už zlepšila i momentální situace a schvalují se domény několikrát denně i o víkendu, ale nemohu potvrdit, jelikož tam momentálně nehostuji nic. A psal tam něco i v tom smyslu, že to bude sice automatické, ale přesto zpětně kontrolované osobně a nějakým scriptem by mělo být omezeny určité názvy atd., tak by měl zůstat systém ochrany cca stejný.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se