Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím,
nevíte někdo jak odinstalovat tiskárnu, která nelze odinstalovat běžnou cestou?
Při odinstalování mi to hlasí "zařízení nelze odinstalovat" a HP doktor mi hlásí "neznámá chyba.
díky moc
(woodoo panenku a kladivo mám přichystané jako poslední alternativu)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to už jsem udělal dávno, ale tiskárna se mi v Hardware pořád zobrazuje. Jsou ty drivery v těch woknech nějaký zažraný :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pokud to nejde odstranit, zajeď přímo do registrů (REGEDIT) a vlákna odstraň.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
tak nakonec se povedlo v nouzovém režimu. Pravděpodobně nějaký rezidentní program využíval driver tiskárny....ale přesto všem dík (+)

dusivk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 15.12.2012
Na všechny USB neplechy pomáhá USBDeview utilitka, najde všechny USB zařízení a v seznamu pravý klik a "uninstall" a je po ptákách ;) Teda po HP tiskárně :) Pak jde bez problémů znova nainstalovat ta samá nebo jiná. Tímhle jsem za pár minut u kafe vyřešil problémy, kde jiní IT odborníci selhávali jeden po druhém ;)
Od jara do pozima mě baví cykloturistika a celý rok RC modely letadel a aut.
A vše si samozřejmě fotografuji zrcadlovkou
 Prodloužené nůžky na trávu

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
dusivk píše:
Na všechny USB neplechy pomáhá USBDeview utilitka, najde všechny USB zařízení a v seznamu pravý klik a "uninstall" a je po ptákách ;) Teda po HP tiskárně :) Pak jde bez problémů znova nainstalovat ta samá nebo jiná. Tímhle jsem za pár minut u kafe vyřešil problémy, kde jiní IT odborníci selhávali jeden po druhém ;)


díky, zkusim. Tak jsem koukal, že mi tam stejně zustala tiskárna i Xparia...je to tam prostě zažraný v USB registrech

HP dokonce nejde odinstalovat ani specialním progámkem, který jsem si stáhl ze stránek pana H. Packarda (to mě tedy překvapuje)

beiciwr
WD Trader: 4.17/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.07.2012
Když tě všechno zradilo, pomůže ti kladivo :D A když né kladivo, tak přines ještě větší kladivo!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se