SEO

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj Wdčkáři a WDčkařky (to je oslovení, co),

už před pár lety jsem se všiml u mého článku (u předchozích modelů Samsungu), že se Seznamu moc nechce dávat do indexu nové články. Situace se opakuje u tohoto a tohoto článku.

Ten první článek, stejně jako ten druhý je o modelu Samsung Galaxy S5, který byl právě dnes představený v Barceloně. Pokud se však ocitnete na Seznamu, a zadáte do vyhledávání právě frázi Samsung Galaxy S5, vyhledávač vám vyhodí na frázi článek starší. Což je pro čtenáře škoda. Po představení 5tky jsem měl na tyto fráze přes 200 přístupů za pár hodin.

Jako revanž jsem odkázal ze staršího článku na nový článek s oficiální specifikací. Stane se to, že ho nahradí tím novým? To se nechám překvapit.

Díky za názory a připomínky. S pozdravem Martin

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Takovéto zkušenosti mam i já.
Nejspíše jde o to, že při prvním zařazení jsou nové stránky vidět, poté je ovšem seznam znovu prochází a nějakou dobu mu trvá, než je znovu a pořádně zařadí (když zadáš URL článku, stále je ve vyhledávání). Možná by pomohla reklama, to pak Seznam weby upřednostňuje.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Musíte se smířit s tím, že Seznam není Google a chvilku mu tyto přirozené věci trvají, než se dá do kupy. U aktuálních věcí je to bohužel trochu průšvih, jelikož než to udělá tak, jak by to mělo být, většinou je po aktuálnosti (moje zkušenost).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No já uvidím, jak se s tím Seznam popere. Link by měl napomoci snad k tomu, aby se přelil nějaký ten džus i na nový článek.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Podle mě se tu hodnotí také návštěvnost webu a taky je tu jistá časová ochrana proti SEO marketérum :-D. Hlavně na Seznamu si nový web "zaskáče" v SERPu.

petrxxx
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 15
Registrace: 09.05.2014
Seznam indexuje pomalu a málo. Takže pomalu indexuje nové stránky a také pomalu indexuje nově se objevivší odkazy na ně.

Mimochodem, Bing je na tom podobně.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se