Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Ucitvost, poklona,
jednou z technik, které vyhledávače penalizují, jsou zakoupené zpětné odkazy. Podle čeho ale vyhledávač určí jaký odkaz je kupovaný, kde je výměna apod.? Nebo se jedná o formu sitewide nebo jakýkoliv zpětný odkaz? Či jsou monitorované systémy, které nabízí prodej zpětných odkazů a odkazy z těchto webu jsou pak panalizovány?

beiciwr
WD Trader: 4.17/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.07.2012
Co vím, tak jsou postihovány weby, kde jsou nasazeny např. systémy mlink, ads.ranky atp., kde reklamy jsou vkládány automaticky, a také se na daném webu zobrazuje hláška ve stylu. Chcete si zakoupit tuto reklamní plochu? .....
Pokud vložíš pouze HTML kód dané reklamy, tak vyhledávač dle mého názoru, nemůže poznat, zda je reklama zakoupená, vyměněná atp.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
jj, mám podobý názor. jsou to nejspíš odkazy z javascriptu. Z Ranky.cz už jsem většinu webů stáhl.

beiciwr
WD Trader: 4.17/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.07.2012
Některé weby teda u ranky.cz mám, ale vše vkládám ručně, takže si myslím, že bez problémů. (Jen tak mimo jak je to u ranků.cz s platností kreditu? Stalo se mi je to několik let zpět, že jsem tam měl slušnou částku peněz a najednou mi napsali, že to propadlo). Teď se opět blížím k výplatnímu minimu 1000 Kč, ale mám takový pocit, že některý zisk z reklam už je téměř 1 rok starý, tož po jaké době kredit propadne? Nerad bych, aby to dopadlo jako minule, to bych ho raději utratil :D)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
beiciwr píše:
Některé weby teda u ranky.cz mám, ale vše vkládám ručně, takže si myslím, že bez problémů. (Jen tak mimo jak je to u ranků.cz s platností kreditu? Stalo se mi je to několik let zpět, že jsem tam měl slušnou částku peněz a najednou mi napsali, že to propadlo). Teď se opět blížím k výplatnímu minimu 1000 Kč, ale mám takový pocit, že některý zisk z reklam už je téměř 1 rok starý, tož po jaké době kredit propadne? Nerad bych, aby to dopadlo jako minule, to bych ho raději utratil :D)


v poho...já jsem zase zapomněl uvést jako inzerent variabilní symbol a přišel jsem o 2000 Kč. Provozovatel webu na výzvy nereaguje (a asi na to i celkem slušně sere).

beiciwr
WD Trader: 4.17/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.07.2012
:D Ono cca rok zpět jsem měl opravdu dobrý nápad jak vylepšit ten reklamní systém (nápad mám dodnes, jen nemám reklamní systém, kde ho využít :D) a z části jsem ho nastínil adminovy ranky.cz. A místo aby aspoň odepsal tak nic :D Ale nápad je to dobrý!

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Bát se o manuální postih v našich končinách nemusíš (až na některé výjimky), na to jsme dost malý trh. Podle mě jde spíš o téma obou webů, než o to, že jsi špatně vyměnil link. Stejně jako každý vyhledávač pozná, že se jedná o sidewide nebo patičku. Pokud vyměníš tématický link, postihu se podle mě nikdy nedočkáš. Možná na tebe časem přijde nějaké zvířátko, to se však s další aktualizací může s přehledem obrátit. Odkazy se prodávají, ač se lidé začínají poohlížet po jiných technikách. Bez odkazů to nejde, na tom internet stojí. Je však pravdou, že čas od času Google rozpráší některé výměnné systémy. Neboj, Placla se taky bojí.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:
Bát se o manuální postih v našich končinách nemusíš (až na některé výjimky), na to jsme dost malý trh. Podle mě jde spíš o téma obou webů, než o to, že jsi špatně vyměnil link. Stejně jako každý vyhledávač pozná, že se jedná o sidewide nebo patičku. Pokud vyměníš tématický link, postihu se podle mě nikdy nedočkáš. Možná na tebe časem přijde nějaké zvířátko, to se však s další aktualizací může s přehledem obrátit. Odkazy se prodávají, ač se lidé začínají poohlížet po jiných technikách. Bez odkazů to nejde, na tom internet stojí. Je však pravdou, že čas od času Google rozpráší některé výměnné systémy. Neboj, Placla se taky bojí.


Ono nejde ani tak o "stroje", ale spíš o lidské bonzování. Každopádně všechny weby, co jsem měl napojeny na ranky.cz se postupně propadly, takže o postihu jsem více než převědčen. Chvíli mi trvalo, než jsem se naučil tenhle zdroj využívat tak, aby za to nebyl postih.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Ano to také část pravdy spousta fanatických škodíků má své techniky, někteří to dělají i za peníze..
Jinak je také třeba si uvědomit, že webů každým dnem přibývá stále více a více :)
Zakoupené z5 odkazy uškodit nemůžou pokud je kupuješ s rozvahou a rozmyslem nakonec se o tom napsalo už tolik, že by člověk bli*
Ono nejde ani tak o "stroje", ale spíš o lidské bonzování..

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Propadat se můžou i z jiných důvodů, internet stále roste... Pokud netvoříš, nejsi...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se