HTML & CSS

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj,
řeším takový menší problém ohledně zobrazení webu na mobilech a tabletech. Na webu používám responzivní design, a tak se mi vše pěkně poskládá, a to včetně rekl. bannerů v gif formátu. Problém je ale u flash bannerů, to se to potom na mobilu zobrazí takto a nevypadá to moc hezky:

2014-05-16-16-57-37.png


Samozřejmě to jde přiblížit a je to už pak ok, ale je to takové nepříjemné. Jde nějak udělat přes css to (předpokládám, že jo ;) ), aby se banner automaticky vůbec nezobrazil např. při určitě šířce? To znamená na PC ano, na menším rozlišení telefonů a tabletů by to automaticky zmizelo. To by bylo podle mě asi nejlepší řešení. Mám takhle na webu bannerů víc, tak bych to rovnou aplikoval na více místech.

Poradí někdo prosím? :) Já nejsem v css zase tolik zběhlý, abych na to přišel sám. Jedná se o magazín http://www.lovkapra.com, kdyby někdo chtěl kouknout na kód (a jde primárně o ten horní pod menu). Díky :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Snadno, třeba, když máš banner obalený v divu se jménem banner728-container.
Pro šířku 300 px
Kód: Vybrat vše
@media screen and (max-width: 300px) {
.banner728-container {
display: none;
}
}
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
peeeeta: Super! Děkuji moc, šlape jako hodinky, to jsem přesně potřeboval, trochu jsem si to teď upravil a nasadím to na web ;). Dávám reputaci :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se