Aktuální události

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím,
potřeboval bych "olajkovat" nové weby :-D. Můžete doporučit nějakou levnou službu. Zatím platím cca až 16kč/like

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pokud ti nevadí, že stránku "olajkují" cizinci tak zkus addmefast.com za pár minut času nasbíráš kredity a ty směníš za like. Já jsem na zkoušku přes twitter follovoval pár desítek nejdražších účtů a vyměnil za pár set nejlevnějších like. Možná ta služba má i český ekvivalent.

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Dnes jsem sdílel odkaz na mé stránce, kde mám přes 1700 lidí a zobrazilo se to 45 lidem z čeho plyne, že se to zobrazuje jen 2.7% uživatelům. Kdo ví jak dlouho se ještě bude facebook držet na vodou, protože i když si zaplatíte na FB reklamu,tak se vám na stránky přidají samí muslimové a další taková verbež. Viz videa, které to dobře popisují na internetu jich je hodně.

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
28zdenek píše:
Dnes jsem sdílel odkaz na mé stránce, kde mám přes 1700 lidí a zobrazilo se to 45 lidem z čeho plyne, že se to zobrazuje jen 2.7% uživatelům. Kdo ví jak dlouho se ještě bude facebook držet na vodou, protože i když si zaplatíte na FB reklamu,tak se vám na stránky přidají samí muslimové a další taková verbež. Viz videa, které to dobře popisují na internetu jich je hodně.

Já už migruji na Google+ :D
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Mně se sdílění na mých FB stránkách (neplacené) pohybuje v poslední době někde na 10% +- stabilně - žádná sláva.

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
krabby píše:
Já už migruji na Google+ :D


Já už mám založené Google+ a k tomu jsem přidal i Twitter :D

Krank
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 20.05.2014
Jaký význam má takové "falešné" ojalkování? Není to spíš na škodu?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
28zdenek píše:
Dnes jsem sdílel odkaz na mé stránce, kde mám přes 1700 lidí a zobrazilo se to 45 lidem z čeho plyne, že se to zobrazuje jen 2.7% uživatelům. Kdo ví jak dlouho se ještě bude facebook držet na vodou, protože i když si zaplatíte na FB reklamu,tak se vám na stránky přidají samí muslimové a další taková verbež. Viz videa, které to dobře popisují na internetu jich je hodně.


Zkus odstranit mrtvé účty (neaktivní, bez interakce).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se