Volná diskuze

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Zdravím,

chtěl pro svůj projekt vytvořit pár podpůrných webu. Nikdy jsem ale stránky tohoto typu nevytvářel. Máte nějaké typy do začátku? Čeho se vyvarovat? Nějakou dobrou a jednoduchou šablonu na wordpress?

Díky za informace
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Spíše než MS bych viděl propagaci textem přes blog.example.com, pokud máš na mysli klasický styl MS, asi ti neporadím.

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Kohy píše:
Spíše než MS bych viděl propagaci textem přes blog.example.com, pokud máš na mysli klasický styl MS, asi ti neporadím.

Jaký je mezitím rozdíl? Chápu to správně, že to vytvořím na poddoméně a ta se pak bude zabývat jen určitým problém a odkazovat na hlavní web?
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Víceméně asi tak, je tam zaručená úspora času a peněz. Výsledek může být díky jedné doméně hodně zajímavý. Ve své podstatě získáš silný základ pro mateřský web.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Pokud chceš minisite a máš vhodné domény a čas udělej si minisite, ale
vytváření subdomén za účelem podpory hlavní domény a tvoba ministe také záleží jaký web a hlavně co chceš propagovat...?

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Hlavní cíl je zvýšení ranku, jde to díky minisite vůbec udělat?
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
krabby píše:
Hlavní cíl je zvýšení ranku, jde to díky minisite vůbec udělat?


Dosáhnout toho lze. Asi ti tady někdo napíše, že rank nic neznamená.
Na rank má vliv nitřní architektura webu, vnější podpora webu a návštěvnost (platí zvlášť pro hodně vyhledávané KW) - to vše mimo dalších faktorů.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se