Volná diskuze

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Zdravím, mám takový dotaz chci si vyřídit živnostenský list ale nevím jaký si vyřídit . Chci si založit affilate web a v budoucnu eshop ale nevím jaký druh živnostenského listu si na to vzít. Děkuji za rady.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
To se stačí na úřadu zeptat, řekl bych.

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
No právě chtěl jsem se o tom co nejvíce informovat abych tam nešel jak blb a nevěděl co přesně ani chci.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Před tím, než se zeptáš zkus třeba Googlit - http://milionovacesta.cz/vzdelavani/zri ... chodu.html

Nevím, zda je to aktuální, ale třeba ano.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Právě proto že o tom nevíš nic tak běž ŽÚ pak na FÚ, sedni si a nehni se, dokud ti neodpoví, nevysvětlí je to jejich práce, kterou platí stát potažmo my všichni.
Může se, ale lehce stát, že ti úředník poradí špatně, jako například mě jedna blbá kráva na před cca 5 lety což mě stálo půl mega.
Z toho vyplívá, nevěř jim na 100% a vše si pak následně ověř.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Nejideálnější je si sehnat někoho, kdo takovou živnost už má a je Ti schopný postupně vysvětlit, co a kde a jak.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
na to ti staci urcite nejaka volna zivnost tak je tam dej vsechny a mas to vyresene.

kaarii
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 19.03.2014
Taky bych neviděl problém v tom, dát si tam všechny živnosti. Ale určitě by Ti měli poradit na úřadě, od toho tam jsou.
Provozuji eshop s levnou bižuterií a občasně se věnuji SEO.
 

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se