Volná diskuze

Ktoru domenu zvolit?
25%
25%
50%
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 4
28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Určitě tu druhou né, hodně lidí si vybaví pod ligou mistrů fotbal. První je dobrá ale na mě moc dlouhá ale přikláním se k té první ;)

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
určitě bych tam přidal to slovo hokej/hokejová. Liga mistrů jako taková jasně vládne ve fotbale, proto každý bude vyhledávat tu hokejovou i s tím slovem hokej :)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Zaleží jaký bude styl webu klidně tu dlouhou nebo případně vhodnou zkratku, ale nejde mi do hlavy proč eu com a sk nechceš? Rozdíl je 50,-

kaarii
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 19.03.2014
Nelibí se mi ani jedna. Jedna moc dlouhá a druhou vyvolává asociaci s fotbalem. Napadlo mě hokejovaLM.eu. Není to zase tak dlouhé a je to i celkem jasné.
Provozuji eshop s levnou bižuterií a občasně se věnuji SEO.
 

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
I když budeš mít web zaměřen pouze na slovenské publikum, operoval bych spíš s ofiko anglickým výrazem, tj. Champions Hockey League. Tříznakovou doménu CHL asi neseženeš, ale CHHL jsou vesměs volné.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Proti koncovce .eu nemám nic, ale pro web pro sk mi přijde jako méně vhodná
argument že jde o evropskou soutěž je dle mého milný koncovka by měla ve většině případů pasovat k cílovému publiku
volil bych .sk .com
je to tvá věc, zkoušej si zkratky a slova na něco určitě přijdeš
holim.sk například dobře se vysloví, zapamatuje zkratka sedí, dlouhá akorat..? no a když ti to nepůjde můžeš si otevřít holírnu :D
Anklo píše:
wico a co mas proti EU? Je to europska sutaz, tak asi preto.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Anklo píše:
CHHL mi pride ako chybova domena, nie? hmm...


Ne tak úplně - CHampions Hockey League

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já bych zase volil za a/.
Záležet bude asi taky hodně na tom, jestli web stavíš pro vyhledávače nebo jestli web bude nabízet nové informace každý den a budou na něj tedy chodit stálí návštěvníci.
Udělal bych si ale nejdříve asi audit vyhledávání. Pokud lidé hodně hledají výraz (nebo kombinaci s ním) za a/ - registruju si ten. Pokud je vyhledávání rozmanité a dané KW je třeba obsaženo jen ve zlomku hledání, volím za c/ kvuli lehčímu zapamatování.
Pokud se jedná o hodně vyhledávané téma, uvažoval bych o tom, registrovat si domen více a ty pak použít jako podpurné weby nebo přesměrovávací.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Portál o hokejové lize mistrů se musí dělat pro lidi, pokud se jedná o zpravodaj. Jedině že by to byla nějaká minisite s popisem co hokejová liga mistrů je, bez zpravodaje, pak bych se taky snažil najít nejvhodnější i doménu.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Anklo píše:

Zvazujem tuto moznost, ale myslim ze pre vyhladavace je lepsia varianta hokejovaligamajstrov, ale na druhej strane je pre uzivatelov priliz dlha.


To už tak zcela není pravda.

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Tiphokej je dobrý.

CHHL bych nevolil z důvodu, že anglicky by byla správně zkratka CHL... (CH je pro ně složenina C a H a ne jedno písmeno jako pro nás).

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se