Aktuální události

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
freez píše:

Nejede, bohužel tentokráte mi nejede vůbec nic. Tedy nic s toho co mám u Wedosu.


Nejede ani jejich web, tak to bude asi něco většího.

-- 24. 05. 2014 10:48 --

freez píše:

Nejede, bohužel tentokráte mi nejede vůbec nic. Tedy nic s toho co mám u Wedosu.


Nejede ani jejich web, tak to bude asi něco většího.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Neoficiální vyjádření WEDOS (zasláno SMS): Při opravě včerejšího výpadku došlo k problémům na elektrice. Na místě jsou elektrikáři i technici. Problém aktivně řešíme.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ajaj, špatná údržba rozvaděče, to znám... :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
možné také je, že to dělá konkurence,
infiltrovala do wedosu tajného agenta a ten na pokyn z ústředí spustil záškodnickou akci

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Já bych sepsal seznam lidí, co se za poslední rok zúčastnili prohlídky datacentra!

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Lukáš Charvát píše:
Za mě: Za tu almužnu co jim platím, za ten nespočet slev a mojí spokjenost s nimi doteď mě opravdu 2 hodinový výpadek neurazí.


Pokud máš osobní blog, tak to přežiješ. Pokud ale máš VPS s eshopem nebo afiil weby a za výpadek proděláváš každou hodinu stovky nebo tisíce, tak to opravdu vadí i 5 minut výpadku!

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Taky vám někomu přijde, že to "oficiální vyjádření" po x dnech působí jak z Céčkového hororu?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
alijosha: Protože úmyslem bylo nic netajit a všechno napsat na férovku. Než se sepíše tohle všechno tak to chvilku trvalo.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To šlo dle mě udělat i v inkriminovanou dobu ve stručné formě. Slohovka nikoho stejně neobměkčí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Stačilo by: Stala se nám nepříjemná věc, která měla za následek vyřazení funkčnosti našich serverů jako takových. Naše služby pro vaše zákazníky a návštěvníky nejsou bohužel dostupné. Na odstranění závady efektivně a aktivně pracujeme. Děkujeme za vřelé pochopení! Pro komunikaci s podporou v nouzovém režimu prosím využijte...

Za jednu minutu se dá stihnout cokoliv, co může pomoci ostatním zákazníkům. Škoda...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nutno podotknout, že dostávají čočku na všech soc. sítích, fórech i na tom jejich webu.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jak jinak, tohle jim patří z plna hrdla...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ona byla také potřeba ta čočka, NEJ, NEJ, NEJ a šlus najednou.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
To je dobře, alespoň nemají čas na ty jejich "dětské" obrázky. Má to alespoň jedno pozitivum. :) (ty Češi, to jsou ale záškodníci)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Koukám hoši že jste se hned na svých stránkách a webech stačili hezky vyzvracet :-D Tady na hajzla nenarazíš :-D Jako pro Wedos asi poučení velké, to je pravda, to že se tohle děje i jinde, jenom se to tak nemedializuje je věc další. Taky jsem díky tomu neměl několik webů v provozu a nebylo to příjemné, to je pravda. Mám ale weby i jinde a tam se taky dějí zajímavé věci, jen se o tom nemluví. I když jeden extrém bych možná taky mohl u sebe na blogu pustit, to se někteří budou divit :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Drago píše:
alijosha: Protože úmyslem bylo nic netajit a všechno napsat na férovku. Než se sepíše tohle všechno tak to chvilku trvalo.
Být to pravda, tak to sepíšu za 10 minut a ne že to chvíli trvá... Vymyslet to trvá...

Je mi jedno, jak to bylo, ale těch náhod bylo trochu moc... Spíše se to svádí na náhody a něco nebylo uděláno dobře. Kecy o "kolísání sítě" a informace, že zaprvotnípříčinu může síť... Jako člověkovi, který elektro vystudovat, to na mě fakt důvěryhodně (přesně tak jak je napsáno bez dalších věcí) nesedí....


PS: Platí ti za to hájení alespoň dostatečně? Protože se tím trochu znemožňuješ... Pořád jednoznačně na jejich straně, to není ono...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ono kdyby Wedos nepsal do každýho článku a blogu, kde se o nich špitne, tak by to taky asi nikdo neřešil tolik, jako teď.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
freez píše:
Koukám hoši že jste se hned na svých stránkách a webech stačili hezky vyzvracet :-D Tady na hajzla nenarazíš :-D Jako pro Wedos asi poučení velké, to je pravda, to že se tohle děje i jinde, jenom se to tak nemedializuje je věc další. Taky jsem díky tomu neměl několik webů v provozu a nebylo to příjemné, to je pravda. Mám ale weby i jinde a tam se taky dějí zajímavé věci, jen se o tom nemluví. I když jeden extrém bych možná taky mohl u sebe na blogu pustit, to se někteří budou divit :-)


Výpadek může mít kdykoliv kdokoliv o tom žádná, ale ukaž mi jakoukoliv jinou společnost, co neustále někde na internetu brečí, vychloubá se atd.? Ono je to svým způsobem něco za něco. Kdyby se chovali "normálně", nešpitne po nich ani pes, ale při honbě o zákazníka jsou schopný všeho a neustále chtějí mít všude svou reklamu, tak jim k tomu pár lidí včetně mě (absolutně se za to nestydím a milerád to udělám kdykoliv zas) pomohlo. Když jak tvrdí nic netají, tak je pár zmínek o výpadku, kde lidem nejeli weby dva dny nepoloží ;-)

PS: ať už je to cokoliv, pusť do na blogu do světa, alespoň bude sranda :-)

-- 28.05.2014 09:26 --

janKali píše:
Být to pravda, tak to sepíšu za 10 minut a ne že to chvíli trvá... Vymyslet to trvá...

Je mi jedno, jak to bylo, ale těch náhod bylo trochu moc... Spíše se to svádí na náhody a něco nebylo uděláno dobře. Kecy o "kolísání sítě" a informace, že zaprvotnípříčinu může síť... Jako člověkovi, který elektro vystudovat, to na mě fakt důvěryhodně (přesně tak jak je napsáno bez dalších věcí) nesedí....


PS: Platí ti za to hájení alespoň dostatečně? Protože se tím trochu znemožňuješ... Pořád jednoznačně na jejich straně, to není ono...


Tady mi někdo mluví snad přímo z duše :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
alijosha píše:

Výpadek může mít kdykoliv kdokoliv o tom žádná, ale ukaž mi jakoukoliv jinou společnost, co neustále někde na internetu brečí, vychloubá se atd.? Ono je to svým způsobem něco za něco. Kdyby se chovali "normálně", nešpitne po nich ani pes, ale při honbě o zákazníka jsou schopný všeho a neustále chtějí mít všude svou reklamu, tak jim k tomu pár lidí včetně mě (absolutně se za to nestydím a milerád to udělám kdykoliv zas) pomohlo. Když jak tvrdí nic netají, tak je pár zmínek o výpadku, kde lidem nejeli weby dva dny nepoloží ;-)

PS: ať už je to cokoliv, pusť do na blogu do světa, alespoň bude sranda :-)


Máš pravdu, že jejich PR se trochu obrátilo proti nim, nicméně když odečtu hatery co píšou k nim na web a na FB jenom proto aby něco psali, tak tam najdeš i dost lidí co mají pochopení. Ovšem to nemění nic na faktu, že je dobře jim to dát sežrat, protože to pro ně ve finále bude mít větší efekt, poučí se. U vás tady chápu vás postoj, měli jste s Wedosem svoje vystoupení a prostě na to máte svůj názor, ten vám nikdo brát nebude.

-- 28.05.2014 09:26 --

janKali píše:
Být to pravda, tak to sepíšu za 10 minut a ne že to chvíli trvá... Vymyslet to trvá...

Je mi jedno, jak to bylo, ale těch náhod bylo trochu moc... Spíše se to svádí na náhody a něco nebylo uděláno dobře. Kecy o "kolísání sítě" a informace, že zaprvotnípříčinu může síť... Jako člověkovi, který elektro vystudovat, to na mě fakt důvěryhodně (přesně tak jak je napsáno bez dalších věcí) nesedí....


PS: Platí ti za to hájení alespoň dostatečně? Protože se tím trochu znemožňuješ... Pořád jednoznačně na jejich straně, to není ono...


Tady mi někdo mluví snad přímo z duše :-)[/quote]

Co se týče toho vyjádření a problému, možná je to jen napsané tak, aby to pochopil i lajk. Jelikož jsem utrpěl stejně jako Kali vzdělání v elektrooboru, tak tam také vidím jisté "pochybnosti", zase na druhou stranu je opravdu nutné vysvětlovat detailně takovou problematiku? Myslím že není, navíc z toho co je napsáno si tu situaci vcelku dovedu přestavit. Co dokáže při nepřízni počasí venkovní síť vím moc dobře, neb dělám pro elektrárnu. Jenže my například při sebemenším problému na venkovní síti máme možnost se od ní odpojit, oni ne. Problém co způsobila před cca 6 měsíci v datovém centru naše UPS Symetra 1600 popíral snad všechny elektro fyzikální zákony a přesto se stal, přesto že technik co má UPS na starost trvdil že "tohle se stát nemůže" se to stalo. Někdy jsou věci prostě složitější, než to vypadá a napsat to nějak srozumitelně pro širokou veřejnost, není jen tak.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pánové, má to jedno velké pozitivum jménem linkbaiting! :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Kohy píše:
Pánové, má to jedno velké pozitivum jménem linkbaiting! :)


A je to venku, byla ten jen další reklamní kampaň :-D Takovou jsem ale ještě neviděl :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Wedos má u mě velkou pochvalu a jsem rád, že tam nemám weby... :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
janKali píše:
PS: Platí ti za to hájení alespoň dostatečně? Protože se tím trochu znemožňuješ... Pořád jednoznačně na jejich straně, to není ono...


Pokud by jsem si myslel něco jiného tak to nepíšu. V tomto případě si nejsem vědom nějaké zaujatosti, i když je pravdou, že poslouchat od kluků při obědě, co za celý víkend zažili na mě udělalo velmi dobrý dojem a nějakým těm emocím bych snad i mohl podlehnout... Spíše ne, to by jsem pak nemohl dělat to co dělám. V každém případě myslím, že mé čtyři webhostingy jsou u WEDOS v dobrých rukou a to mi stačí. No a ohledně tvé otázky, ti s prominutím odmítnu odpovědět, protože to kolik mi která společnost platí, tak do toho ti je kulový.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Drago píše:

Pokud by jsem si myslel něco jiného tak to nepíšu. V tomto případě si nejsem vědom nějaké zaujatosti, i když je pravdou, že poslouchat od kluků při obědě, co za celý víkend zažili na mě udělalo velmi dobrý dojem a nějakým těm emocím bych snad i mohl podlehnout... Spíše ne, to by jsem pak nemohl dělat to co dělám. V každém případě myslím, že mé čtyři webhostingy jsou u WEDOS v dobrých rukou a to mi stačí. No a ohledně tvé otázky, ti s prominutím odmítnu odpovědět, protože to kolik mi která společnost platí, tak do toho ti je kulový.



Mě je jedno kolik ti platí v absolutní částce - já se ptal, jestli ti to stojí za to znemožňování se a odpověděl si vlastně sám - ANO. To stačí. Děkuji za odpověď, jsi očividně plně přesvědčený o tom, co děláš...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se