Nápady & návrhy

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
občas sem někdo přidá web na kritiku.Co jsem koukal, tak při vytváření příspěvku se zadává URL webu, ale bohužel se nezobrazí jako klikatelná adresa v příspěvku a většina uživatelů adresu do příspěvku přidávat nemusí. Potom lidi, kteří chtějí daný web vidět a zhodnotit jej, tak si musí URL zkopírovat a daný web si zobrazit. Bylo by tedy jistě vhodné, kdyby se do příspěvku automaticky vkládal i odkaz na web, aby se dal hodnotit velmi rychle a snadno. Nejlépe, kdyby se odkaz otevřel v novém okně.
Díky
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
peeeeta píše:
Zdravím,
občas sem někdo přidá web na kritiku.Co jsem koukal, tak při vytváření příspěvku se zadává URL webu, ale bohužel se nezobrazí jako klikatelná adresa v příspěvku a většina uživatelů adresu do příspěvku přidávat nemusí. Potom lidi, kteří chtějí daný web vidět a zhodnotit jej, tak si musí URL zkopírovat a daný web si zobrazit. Bylo by tedy jistě vhodné, kdyby se do příspěvku automaticky vkládal i odkaz na web, aby se dal hodnotit velmi rychle a snadno. Nejlépe, kdyby se odkaz otevřel v novém okně.
Díky


Tebe by měl Webdeal za ty nápady platit :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Poptávka: A jak víš, že mě již neplatí?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
delate z toho vedu, vzdyt je to stisknuti jedne klavesy

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Dobrý nápad, nofollow proklik by to vyřešil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se